Gebze Ticaret Odası'ndan büyük başarı

  • 2015-02-03 12:29:23 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebze Ticaret Odası'ndan büyük başarı

Gebze Ticaret Odası, TOBB Akreditasyon Kurulu tarafından yürütülen Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi’ni ‘A’ mükemmel seviyede puan alarak başarıyla geçti.

Gebze Ticaret Odası’nın (GTO) yenilenen Akreditasyon Belgesi,  Ankara’da düzenlenen törenle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’e takdim edildi.

 

Çiler: Başarı, bir yolculuktur

 

 

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler , “Gebze Ticaret Odası olarak ‘üyelerimize ve bölge ekonomisine uzun vadede azami faydayı sağlayabilmek’ parolasıyla yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde, Türkiye genelindeki 365 oda/borsa içindeki en başarılı odalar arasında ilk sıralardaki yerimizi korumanın haklı gururunu yaşamaktayız.  Kalite standardımız ve Oda faaliyetlerimizin A mükemmel seviyede devam ettiği ve iyi uygulamalarla desteklenen örnek bir Oda olduğumuz bir kere daha tescillenmiştir. Bizlere göre başarı bir varış noktası değil, bir yolculuktur. Üyelerimizin ve bölgemizin sınai ve ticari hayatını kolaylaştıracak, hizmet kalitemize yakışan, çağdaş, rekabetçi ve yenilikçi çalışmaları ekip ruhu ile gerçekleştirmeye ve sürdürülebilir gelişime katkı sağlamaya devam edeceğiz. Üye odaklı ve kaliteli hizmet anlayışının tüm gerekliliklerini yerine getirerek başarımızın taçlandırılması sağlayan Genel Sekreterimize ve tüm personelimize özverili çalışmalarından dolayı Şahsım ve Yönetim Kurulu adına teşekkürlerimi sunuyorum.”