Mutlaka B planınız olsun

  • 2015-01-31 09:04:38 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Mutlaka B planınız olsun

-Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in Gebzeli gençler için özel olarak hazırlatarak hayata geçirdiği 41Genç 41 Gelecek Liderlik Projesi’nin katılımcı 41 genci, ilçe protokolünü  ziyaret etti

 Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in gençlere yönelik hazırlatarak uygulamaya koydurduğu 41 Genç 41 Gelecek Liderlik projesinde eğitim çalışmaları devam ediyor. İstanbul Şehir Üniversitesi ve Gebze Belediyesi işbirliğinde 41 Gebzeli gencin katılımıyla hayat bulan projenin eğitim safhalarının birisi olan Gebze ilçe protokolü ziyaretleri kapsamında gençler, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan’a konuk oldu.

İLÇE YÖNETİCİLERİNİ TANIDILAR

6 ay sürecek olan İstanbul ve Gebze’de devam edecek yoğun eğitim programına tabi tutulan geleceğin liderleri 41 genç, ‘motivasyon uygulamaları ve model kişilerle görüşme’ dersi kapsamında ilçe protokolünü ziyaret ederek deneyimlerini ilk elden öğrenmiş oldu. İlk olarak konuk oldukları Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’le bir süre sohbet eden gençler, belediyenin çalışmaları ve hizmetlerine ilişkin de kendisinden bilgi aldı. “Sizler bizim geleceğimizsiniz” diyen Başkan Köşker, gençlere eğitimlerinde başarılar diledi.

BAŞKAN KÖŞKER’İ KUTLADI

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet binasına geçen 41 genç burada Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Öğrencileri makama gelişlerinde karşılayan Başkan Karaosmanoğlu, gençlerle bir süre sohbet etti. Projenin çok değerli ve önemli bir proje olduğunu dile getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i kutladı.

KARAOSMANOĞLU: YÜREĞİNİZİ AÇIN

Gençlerle yöneticilik deneyimlerini paylaşan Başkan Karaosmanoğlu, öğrencilerin kendisine yönelttiği soruları da cevaplandırdı. Gençlerin projeye sahip çıkarak kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri öğüdünde bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Yüreğinizi insanlara açın. Bizleri biz yapan değerlere sahip çıkın her zaman. Dürüstlük ve doğruluk her zaman rehberiniz olsun. Sizlerin gelişimine katkı sağlayacak şekilde yayınları takip edin. Bol bol kitap okuyun” dedi. Başkan Karaosmanoğlu ile birlikte bir hatıra fotoğrafı çektiren 41 Genç 41 Gelecek Liderlik Projesi’nin gençleri daha sonra Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan’a konuk oldu.

ARSLAN: B PLANINIZ OLSUN

Arslan’ı makamında ziyaret eden gençler, ilçenin mülki amiri Kaymakam Arslan’dan görevleri ve hizmetleri hakkında kapsamlı bilgiler aldı. Gençlerle bir süre sohbet eden ve sorularını cevaplandıran Kaymakam Arslan, “Her zaman idealleriniz ve hedefleriniz olsun. Bu hedeflerinizi gerçekleştirmek için disiplinli bir şekilde çalışın. Yılmayın. Hedefleriniz yanında her zaman için bir ‘b’ planınız da mutlaka olsun” şeklinde konuştu. 41 Genç 41 Gelecek Projesi’nin gençleri ziyaretler esnasında ilçe protokolüne kitap hediye etti.