Babası dövülen genç kız, işyeri bastı

  • 2015-01-29 01:37:29 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Babası dövülen genç kız, işyeri bastı

İzmit Küçük Sanayi sitesinde Çelik Kontrüksiyon işi yapan ve sürekli aynı yerden araç kiralayan Orhan Çolak (49) iddialara göre alacak verecek meselesi yüzünden araç kiraladığı iş yeri sahibi ve arkadaşları tarafından darp edilerek yol kenarına atıldı.

 Arkadaşına haber veren Çolak özel araç ile Kocaeli Devlet Hastanesine geldi. Burada tedavi altına alınan Çolak’ın Simge Çolak isminde kızı babasının darp edildiğini öğrenince sinir krizleri geçirdi.

 

Hastaneye gelen kızı babasını tanınmaz halde dövüldüğünü görünce kendinden geçti. Sürekli bağırmaya başlayan kız babasını bu hale soktukları iddia edilen Topallar oto kiralama isimli iş yerine gitti. Eline aldığı koca taşı cama atan Simge Çolak içeri girerek iş yeri sahibi ile tartıştı. Olay yerine polis ekipleri çağırıldı. Simge Çolak daha sonra taburcu edilen babası Orhan Çolak ile savcılığa giderek şikayetçi oldu. Polis iş yerine zarar veren kız ile iş yeri sahibini ifadesini almak üzere Saraybahçe Karakoluna götürdü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (Manşet Kocaeli)