Tarhan'dan Hanak'a yardım eli

  • 2015-01-13 10:50:26 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Tarhan'dan Hanak'a yardım eli

CHP’li sanayici Tahsin Tarhan, herkesin belediyelerden iş koparıp nemalanmaya çalıştığı bir süreçte Ardahan’ın Hanak Belediyesi’ne  malzeme bağışında bulunarak örnek bir davranışa imza attı

CHP’den 30 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Gebzeli sanayici ve iş adamı Tahsin Tarhan, örnek bir davranışa imza attı. Tarhan, herkesin belediyelerden iş kapmak için yarışa girdiği, belediyelerden nemalandığı bir süreçte kilometrelerce uzaklıkta olan Ardahan’ın Hanak Belediyesi’ne bağışta bulundu. Tarhan, belediyenin atölyesine malzeme yardımı yaptı.

ÖRNEK BİR DAVRANIŞ


Bir sanayici ve siyasetçi olarak her zaman farklı bir bakış açısına sahip olduğunu gösteren, her daim yaptığı bağışlar,  eğitime ve sanata verdiği desteklerle adını duyuran iş adamı Tahsin Tarhan, bu davranışıyla pek çok kişiye ve sanayiciye de örnek oldu. Tarhan, geçtiğimiz günlerde Hanak Belediyesi’nin ihtiyacı olan eksik alet takımı ve malzemeleri alarak belediyeye gönderdi.

GÖNDERİLEN MALZEMELER

 


Hanak Belediyesi
’ne gönderilen malzemeler arasında;  32’lik sütunlu matkap tezgahı,  400 amper arabalı kaynak, Sipral taşlama motoru,   Lokma takımı, düz anahtar takımı, yıldız anahtar takımı, su saati ile eldiven vardı. Hanak Belediyesi gönderilen malzemelerle bir açığını kapatırken, Tarhan da halkın yararına bir iş yapmanın mutluluğunu yaşadı.