CHP'li meclis üyeleri gündemi değerlendirdi

  • 2015-01-11 09:08:33 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP'li meclis üyeleri gündemi değerlendirdi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kocaeli’nin Batı bölgesi olarak adlandırılan Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde seçilen belediye meclis üyeleri 2015 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Her ay farklı bir ilçede bir araya gelen belediye meclis üyelerinin 2015 yılındaki ilk toplantısı Dilovası’nın ev sahipliğinde Tavşancıl Sahil Restaurant’ta yapıldı. CHP Büyükşehir meclis üyesi Dilek Tan’ın organize ettiği toplantıya CHP’nin dört ilçede görev yapan belediye meclis üyelerinin yanı sıra, Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Gebze ilçe başkanı Recep Dursun, Darıca ilçe başkanı Şinasi Serdar ve Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya katıldı.

 

2015’in ilk toplantısı

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP Kocaeli büyükşehir belediye meclis üyesi Dilek Tan ve Dilovası meclis üyesi Ferdi Erdoğan, 30 Mart seçimlerinin ardından dört ilçe meclis üyeleri olarak birbirleriyle aralarındaki iletişimi sağlamak için her ay toplantı yaptıklarını ve birbirlerinden destek aldıklarını anlattılar. Dilek Tan, bu toplantıların mimarı olarak nitelediği Mehmet Hilal Kaplan’a bir dolmakalem hediye etti.

Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan da, meclis üyelerinin iletişim halinde olarak sorunları birlikte çözmelerinin örnek bir çalışma olduğunu belirterek, “Bu toplantının ilkini Gebze’de ben düzenlemiştim ve umarım devam eder demiştim. Görüyorum ki, çok güzel bir şekilde devam ediyor. Bundan da çok mutluyum” diye konuştu.

 

Toplantıya katılan belediye meclis üyeleri, gündemle ilgili açıklamalarda ve değerlendirmelerde bulundular.