Saadet'ten gövde gösterisi

  • 2014-12-18 10:33:43 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Saadet'ten gövde gösterisi

Hafta sonu Kent Meydanı Kültür Merkezi’nde Kasım Ayı İlçe Divan Toplantısını gerçekleştiren Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı adeta gövde gösterisi yaptı.

Kent Meydanı Kültür Merkezi’ni tamamen dolduran Milli Görüşçülere seslenen Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, “Artık Siyasette bazı şeylerin değişmesi gerekir. Biz bu değişimi gerçekleştirmek ve siyasete yeni bir düzen getirmek için 6 ay sonra yapılacak olan seçimlerde Meclise girmek için çalışıyoruz. Halkın tek umudu kalmıştır o da Milli Görüş yani Saadet Partisi’dir” dedi. Gebze’nin kendine yakışanı yaparak salonu doldurduğunu ifade eden Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Ahmet Kul, “Şimdi ki hedefin Gebze’nin kazanılması olmalıdır. Bunu da hissettirmenin en önemli göstergesi yapılacak olan Genel Seçimlerde Gebze’den birinci parti çıkmak olacak. Bunu başarırsak ilk yerel seçimlerde Gebze yeniden Saadet Partimizin kalesi olur. Bu salonda bu enerjiyi görüyorum” dedi.

 

Kaldırım, kazık, kurgu

 

 

Çelik şöyle devam etti : “Bir işin nasıl yapılması gerektiğini biliyoruz. Siyasi geçmişimiz var, tecrübemiz var. Bu aziz millet bizi hem genelde hemde yerelde iktidara taşıdı. 1994 senesinde halkımızın %65’inin yaşadığı bütün belediyeleri bizlere emanet etti. O zaman ki belediye yönetimleri 3 Ç ile ifade ediliyordu. ÇÖP – ÇUKUR – ÇAMUR. Biz geldik ÇÖP’ü temizledik. Sokakları güzelleştirdik. Çevreci bir anlayış ile çalışan belediyeleri tesis ettik. ÇUKUR ve ÇAMUR olarak aldığımız belediyeleri alt yapısını tamamlayıp ana arterleri açıp asfaltını döküp, kullanıma hazır bir şekilde teslim ettik. Şimdi yine devralacağımız Gebze Belediyesi, 3 K ile ifade ediliyor. KALDIRIM – KAZIK – KURGU. Kalıcı hiçbir problem çözülemedi. Şehir trafiğimiz arttı. Tali yollar yapılmadı. Ana arterler, köprü ve kavşak yerine trafik lambaları ile çözümlenmeye çalışıldı. Tabi ki beraberinde hepimizin sıkıntı çektiği şehir trafiği oluştu”