AKP Gebze'de 2.liste şoku

  • 2014-11-30 01:34:54 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
AKP Gebze'de 2.liste şoku

AKP Gebze ilçe kongresinde ikinci liste şoku yaşandı. Parti teşkilatının Hasan Soba’yı ilçe başkanlığı için kararlaştırmasının ardından bugün devam etmekte olan kongrede Atilla Karakaş’ın ikinci listesi kongreye damga vurdu.

Karakaş’ın ‘kırmızı’ renkli listesi Divan kurulunda kabul edilirken, salonda delegeler arasında tartışmalar ve gerginlikler yaşandı.

Bir konuşma yapmak isteyen Karakaş’a önce izin verilmezken, daha sonra Divan Başkanı Ekrem Özenir tarafından 5 dakika konuşma izni verildi.

 

Başkaldırı için değil hizmet için

 

Atilla Karakaş, hem yönetim kurulu hem de salonda oldukça kalabalık bir grubun alkışlarıyla yaptığı konuşmada, başkaldırı için değil hizmet için aday olduğunu açıkladı. Karakaş, “Bizim dönemimizde adamcılık değil liyakat ön planda tutulacak” dedi.

 

İşte Karakaş’ın yönetim listesi

 

 

Atilla Karakaş’ın listesinde şu isimler bulunuyor: Necmi Demirtaş, Mehmet Ekinci, Sebahattin Erdoğan, Ahmet Şenocak, Yetiş Akpınar, Esma Erengül, Özgür Büyükkaya, Hasan Beyaz, Selamet Güner, Sadık Bayram, Hatice Ayden, Ali Türk, Kerim Kuyumcu, Fedayi Kardeş, Cesim Beyaz, Leyla Kara, Osman Nuri Kaya, Aydın Karaman, Mustafa Kır, Davut Çelik, Fahrettin Ekinci, Kutluay Üngör, Ufuk Sarı, Vedat Gülcan, Meryem Köse, Bayram Kurt, Gülümser Akkoyunoğlu, Beyza Bilgiç ve Barış Temur.