Bin tabak aşure dağıttılar

  • 2014-11-17 10:36:39 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Bin tabak aşure dağıttılar

CHP Darıca Kadın Kolları, düzenlemiş oldukları aşure etkinliği ile Darıca’da esnaf ve vatandaşlara yaklaşık Bin tabak aşure dağıtımı gerçekleştirdiler. Kadın Kolları Başkanı Serap Aydın öncülüğünde, parti binasında kadın kolları üyelerinin yaptığı aşureler önceki gün Darıca’da esnaflara ve vatandaşlara dağıtıldı. Vatandaşlar, kendilerine ikram edilen aşureler için CHP Kadın Kolları üyelerine teşekkür ederken, aşureler kısa bir süre içinde tüketildi. Serap Aydın, aşurenin hazırlanmasında emeği geçen Serpil Kaya, Zöhre Çakmak, Aysel İşboğa, Aysel Uysal, Birsen Aydın, Sevim Kat, Seher Erdem ve Güleser Kubaş’a teşekkür etti.

 

Milletvekilleri de katıldı

 

Kadın kolları tarafından dün ayrıca ilçe başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya CHP Kocaeli Milletvekilleri Hurşit Güneş, Mehmet Hilal Kaplan ve Haydar Akar’ın yanı sıra il başkanı Yalçın Kuşkan, il yöneticileri Müzeyyen Topçu Tan, Ahmet Özmet, Semra Başlak, Büyükşehir belediye başkan adayı Tahsin Tarhan, Darıca ilçe başkanı Selman Kösali, Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya, meclis üyeleri, ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda konuşan milletvekilleri, 2015 seçimlerinin hem Kocaeli hem de Türkiye için çok önemli olduğunu vurgularken, CHP’nin bu seçimlerde başarılı sonuç alması için çok çalışmak gerektiğini belirttiler.

 

Toplantıda ayrıca, Emek Mahallesi temsilcileri Osman ve Rahime Memiş’in çalışmalarıyla partiye kazandırılan yeni üyelere de rozetleri takıldı.