KOGACE görev dağılımı yaptı

  • 2014-11-13 10:59:48 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
KOGACE görev dağılımı yaptı

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti(KOGACE) yeni yönetiminin görev dağılımını dün gerçekleştirdi.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin olağan genel kurulu hafta sonu gerçekleşen kongre de Çetin Gürol ile Cihan Baylan’ın listeleri yarışmış ve 172-72 oy ile Çetin Gürol’un listesi kazanmıştı. Seçimler öncesinde verilen sözü yerine getiren yeni yönetim kurulu ilk toplantısını da Gebze İlçesinde görev yapan üyelerle birlikte gerçekleştirdiler.

Gebze Ticaret Odasında gerçekleştirilen toplantıya meslektaşlarımız büyük ilgi gösterdi. Sorunları ve çözüm önerilerini yönetim kurulumuza aktardılar.

Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası İlçelerimizde görev yapan üyelerimize yönelik gerçekleştirilen toplantıda Başkan Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyeleri tam kadro hazır bulundular.

Toplantının ardından Darıca Sevgi Parkı’nda yönetim kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan KOGACE Başkanı Çetin Gürol görev dağılımının ardından öncelikle 16 Ocak Basın Onur Günü programına ve Konut Projesi çalışmalarına ağırlık vereceklerini söyledi.

 

GÖREV DAĞILIMI

 

 

Çetin Gürol(Başkan), Levent Altun (Başkan Vekili), Cüneyt Türesin (Başkan Yardımcısı), Erol Kaçmaz (Başkan Yardımcısı), İbrahim Gürsel (Genel Sekreter), Ahmet Yavuz (İdari Amir), Hakan Süer (Üyelerden sorumlu başkan yardımcısı), Mevlüt Soysal (Projelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Bahar Kaymakçı Erdoğan (Sosyal Etkinliklerden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Nebiye Azak (STK’lardan Sorumlu Başkan Yardımcısı), Sercan Özden (Muhasip), Ayşegül Kalaycı (Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı), Recep Şeyhoğlu (Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı)