Darıca şampiyonluğa kilitlendi

  • 2014-11-11 08:14:53 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Darıca şampiyonluğa kilitlendi

Sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Darıca Gençlerbirliği’nde 13. Hafta da gelen liderlik camiayı sevince boğdu.Kırıkhanspor’u 3/0 lık net bir skorla yenmenin yanı sıra oynanan futbol ilerisi için umut verirken, maç sonrası liderlik sevincini futbolcularla birlikte paylaşan Kulübün Onursal Başkanı Şükrü Karabacak , tek hedeflerinin Darıca’yı ikinci lige çıkarmak olduğunu ifade etti.

    KARABACAK’TAN DAVET VAR

     Başkan Karabacak,liderlik koltuğuna oturmaktan ziyade sezon sonunda orada kalmanın önemli olduğuna vurgu yaparken,”bizler Darıca ailesi olarak şampiyonluk için kenetlenmiş durumdayız.Kulüp başkanından, malzemecisine, futbolcusundan antrenörüne kadar herkes bir kolej havasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Gerek tesislerimiz, gerek stadımız ve gerekse taraftarımızla şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünüyoruz.Bütün Darıca ailesini bundan sonraki maçlarda takımımıza destek olmaya çalışıyorum.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

    LİGLERİN EN AZ GOL YİYEN TAKIMI

 

   Diğer yandan Darıca Gençlerbirliği’ne liderliği getiren en faktörlerden birisi olarak gösterilen Kaleci Ersin performansıyla göz dolduruyor.Ligde oynadığı 11 maçta kalesinde sadece iki gören ekibimiz , Türkiye profesyonel liglerinin en az gol yiyen ekibi olarak göze çarpıyor.