Başkan Karabacak dünya ikincisini ödüllendirdi

  • 2014-11-07 10:46:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan Karabacak dünya ikincisini ödüllendirdi

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ,Eylül ayında İtalya'nın Vallecamonica kentinde yapılan 28. Dünya Dağ Kros Şampiyonası'nda ikinci olarak göğsümüzü kabartan Darıca Eğitim Spor Kulübü'nün Milli Sporcusu Adem Karagöz’ü 10 Cumhuriyet altınıyla ödüllendirdi.

 BALKAN ŞAMPİYONASI ÖNCESİ MORAL VERDİ

Darıca’da yapılacak Balkan Kros Şampiyonası’nda da ülkemizi temsil edecek olan genç sporcuyu şampiyona öncesi ödüllendirerek moral veren Başkan Karabacak, genç sporcudan Balkan Şampiyona’nda altın madalya beklediğini ifade ederek, Darıca Eğitim Spor Kulübü’nün kurulduğu günden itibaren önemli başarılara imza attığını ifade etti.

Başkan Karabacak, amaçlarının sadece Darıca’da değil Türkiye’de sporun gelişimine katkı sağlamak olduğunu ifade ederek, bundan sonraki süreçte de başarılarının artarak devam edeceğine olan inancını dile getirdi.

 KISITLI BÜTÇERLERLE ÖNEMLİ BAŞARILAR KAZANDIK

 Darıca Eğitim Spor Kulübü'nün Milli Sporcusu Adem Karagöz’de Başkan Karabacak’a kendilerine olan desteklerinden dolayı teşekkür ederek Balkan Şampiyonası’nda şampiyonluk sözü verdi.

 

                Darıca Eğitim Spor Kulüp Başkanı Mustafa Öztürk ise kısıtlı bütçelerle önemli başarılar elde ettiklerini ifade ederek,”özellikle Onursal Başkanımız Şükrü Bey atletizm dünyasında önemli bir isim olması dolayısıyla bizlere hem manen hemde madden büyük destek veriyor.Bu başarılarda kendisinin katkısı çok büyük. Çocuklarımızı geleceğe hazırlamak için çalışıyoruz.Balkan Kros Şampiyonası’nda da ülke olarak şampiyon olacağımızı ümit ediyorum.” Diyerek düşüncelerini dile getirdi.