Kaplan'dan Dilovası mesaisi

  • 2014-09-25 03:13:13 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kaplan'dan Dilovası mesaisi

CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Dilovası’nda çeşitli incelemelerde bulundu. Bütün gününü Dilovası ilçesine ayıran Milletvekili Kaplan, Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Türker, Bölge Müdürü Serap Sehergül Türker, birçok sanayici ve vatandaşla farklı konularda birebir görüşmeler yaptı.  

İlk olarak, Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin’i makamında ziyaret eden Kaplan, çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

Kaplan daha sonra Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ziyaret etti. 30 Mart sonrası AKP’li belediyelerden ilk ziyaret ettiği belediyenin Dilovası olduğunu söyleyen Milletvekili Kaplan, başkan Ali Toltar’a başarılar diledi. Ali Toltar da, Milletvekili Kaplan’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, ilçe hakkında sohbet ettiler.

Ziyaretlerini sürdüren Kaplan, DOSB Bölge Müdürlüğü’nde başkan Mustafa Türker ile bölge müdürü Serap Sehergül Türker ile görüştü. Daha sonra ise hep birlikte Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis ziyaret edilirken, Kaplan ayrıca Solventaş firmasının yöneticileriyle de bir görüşme yaptı.

Dilovası’nda esnaf ve kahvehaneleri de gezen Milletvekili Kaplan vatandaşlarla çay içte, sohbet etti ve sorunlarını dinledi.

 

Yıkılan çay bahçesi mağdurlarıyla görüştü

 

 

CHP Dilovası ilçe başkanı İsmail Kaya ile birlikte daha sonra Tavşancıl sahilde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yıkımı yapılan iki çay bahçesinin işletmecileriyle görüşen Milletvekili Kaplan,  bu konuda bilgi aldı. İşletmecilerle görüşen ve sorunlarını dinleyen Kaplan, konuyu inceleyeceğini söyledi.