Çalışmayanlar ile yorulanlar kenara alınacak!

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Çalışmayanlar ile yorulanlar kenara alınacak!

AK Parti Kocaeli il Başkanı Mahmut Civelek’de seçimlerde yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı Darıca teşkilatına teşekkür etti. Kongreler hakkında da konuşan İl Başkanı Civelek ; Genel merkezin bize tavsiye ettiği aday ile tek listede kongreleri gerçekleştireceğiz. Çalışmayanları, yorulanları bir kenara koyacağız.’’ Dedi.

Ak Parti Darıca 23. Genişletilmiş Danışma meclisi toplandı. Şato Klas düğün salonunda  yapılan toplantıya; AK Parti Kocaeli il Başkanı Mahmut Civelek, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, İl Kadın Kolları başkanı Oya Tunçel ile  Ak Parti il yöneticileri, çevre ilçe başkanları, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ile ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.

Divan üyelerinin seçiminin ardından konuşmalara geçildi. Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, yaptığı konuşmada yeni bir Türkiye yeni bir vizyonun hayırlı olması dileklerini iletti. Yeni bir hayali daha gerçekleştirdiklerini ifade eden Bıyık, dünyaya siyaset dersi verdiklerinin de altını çizerek; ‘’liderimizi de cumhurbaşkanlığına uğurladık.’’ Dedi.

Yerelde de artık kongre sürecinin başladığını söyleyen Başkan Bıyık; ‘’tüm partililerle birlik ve beraberlik içinde 5. Olağan kongresini gerçekleştireceğiz.’’ Dedi.

Kadın ve gençlik kolları, teşkilatlanma başkanı ve meclis üyelerinin konuşmalarının ardından söz alan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, seçim üstüne seçim zafer üstüne zafer kazandıklarını vurguladı. Başkan Karabacak; ‘’lafla gemi yürümüyor icraat yapmak lazım genel başkanımız 12 yıldır büyük hizmetler yapmakta. Bizde hizmet gönül işidir diyerek çıktığımız bu yolda yüzde 34 olan oyumuzu yüzde 51’e çıkartarak 3’ncü dönem belediye başkanlığına seçildik.’’ Şeklinde konuştu.

Bu seçimleri geniş bir ordu ile hizmetleri, icraatları kapı kapı gezerek halka anlatarak kazandıklarını söyleyen Karabacak şöyle devam etti; ‘’biz sorumluluklarımızı yerine getirdik, seçimleri kazandık ama parti içinde partili gibi davranıp çalışmayanlar oldu. Artık bunları ayıklamak lazım. Birliğimizi bozmak isteyenler var parti içinde çatlak olmayacak. Hiç hesap yapmaya gerek yok.’’

 

AK Parti Kocaeli il Başkanı Mahmut Civelek’de toplantıda yaptığı seçimlerde yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı Darıca teşkilatına teşekkür etti. Seçimlerde paralelcilerle de mücadele ettiklerini, bundan sonrada mücadele etmeye devam edeceklerini belirten İl Başkanı Civelek ; ‘’millet kendi evladına inandı, Kocaeli’de de destan yazarak liderimizi Cumhurbaşkanı yaptık. Sırada ilçe kongreleri var. Genel merkezin bize tavsiye ettiği aday ile tek listede kongreleri gerçekleştireceğiz. Çalışmayanları, yorulanları bir kenara koyacağız.’’ Şeklinde konuştu.