Rotaryenler sokağa iniyor

  • 2014-08-28 09:12:45 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Rotaryenler sokağa iniyor

Rotary Kulüpleri, 19 Ekim’de İstanbul’da düzenlenecek ‘Rotary Günü’nde yapmış oldukları hizmetleri anlatmak amacıyla sokağa inecek. Önceki gün Gebze Rotary Kulübü’nün toplantısına katılan UR.2420. Guvernörü Rtn. Müfit Ülke, bu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Müfit Ülke, dünyanın her yerinde Rotary Günü etkinlikleri kapsamında Rotaryenlerin toplum için yapmış olduğu iyi hizmetleri halka anlatmayı amaçladıklarını belirterek, Türkiye’de ise 19 Ekim tarihinde İstanbul’da yapılacağını söyledi.

Rotary Dünya başkanının da bu etkinliğe katılacağını açıklayan Müfit Ülke, yeni üyelere rozetlerini de Rotary dünya başkanının takacağı bilgisini verdi.

 

 

Toplantıya katılım yüksekti

 

 

 

Gebze Rotary Kulübü’nün, Cüneyt Nalbant başkanlığındaki toplantısına katılım oldukça yüksekti. UR. 2420. Guvernörü Rtn. Müfit Ülke ve eşi Rtn. Sema Ülke, 2014-2015 Dönem Başkanı Rtn Cüneyt Nalbant, Rtn Ahmet Göçeoğlu, Rtn Cemil Cahit Ayan, Rtn Cüneyt Nalbant, Rtn Ferudun Erbay, Rtn İbrahim Başaran, Rtn Sabahattin Yaşa, Rtn Şemsettin Uzel, Rtn Kamil Ulaş ve Rtn Taşkın Özkal ile 3 bölgeden temsilciler ve basın mensupları katıldı.