Milletvekili Kaplan'dan Kazancı'ya ziyaret

  • 2014-08-16 05:20:54 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Milletvekili Kaplan'dan Kazancı'ya ziyaret

CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, üç gün önce beyin kanaması geçiren ve şu anda Medicalpark Gebze Hastanesi’nde tedavisi süren ADD Eski Genel Başkanı Avukat Ertuğrul Kazancı’yı ziyaret etti.

Hastanede bekleyişini sürdüren Kazancı’nın eşi Sumru Kazancı ve kardeşi İsmet Kazancı’ya geçmiş olsun dileklerini ileten Milletvekili Kaplan daha sonra ise yoğun bakım doktoru Levent Acar’dan Kazancı’nın durumu hakkında bilgi aldı.

Özel kıyafetler giyerek doktorlarla birlikte Kazancı’nın yatmakta olduğu yoğun bakım servisine de giren Milletvekili Kaplan, o an yaşadıklarını şöyle dile getirdi:”Yoğun bakıma girdiğimde adımı söyledim ve beni tanıdı. Zor da olsa birkaç cümle kurabildi. Sağlık durumunun çok kötü olmadığını görünce rahatladık. Umuyorum ki çok kısa bir süre sonra sevenlerinin arasına dönecektir.”

 

3 gündür yoğun bakımda

 

 

3 gün önce İzmit Yahya Kaptan’daki evinde yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçiren Ertuğrul Kazancı, Medicalpark Gebze hastanesine kaldırılmıştı. Yoğun bakımda tedavisi süren Ertuğrul Kazancı’nın eşi ve kardeşi de hastane önünde bekleyişini sürdürüyor.