Başbakana 14 Bin TL gönderdiler

  • 2014-08-05 07:37:34 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başbakana 14 Bin TL gönderdiler

Darıca’da Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim çalışmaları için düzenlenen kampanyada açılan hesaba bağışta bulunuldu. İlçe genelinde yaklaşık bir hafta süren kampanya da toplanan 14 bin TL para hesaba yatırıldı.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve eşi Teslime Karabacak,Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve ilçe yöneticileri ,Kadın Kolları Başkanı Hülya Kodek, Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt Şentürk , mahalle başkanı ve partililerin hazır bulunduğu kampanyada açılan hesaba bağışta bulunuldu.

HALKIN ADAMI HALKIN DESTEĞİYLE GELİYOR

Bağış kampanyası ile ilgili görüşlerini açıklayan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, bugüne kadar oldukları gibi bundan sonra da Başbakan R.Tayyip Erdoğan’ın yanında olacaklarını ifade ederek, “Cumhurbaşkanı adayımıza parti ve devlet desteği olmadan sadece halkımızın gönüllü bağışlarıyla yürütülen bu kampanyaya bizler de Darıca’dan destek olma gayreti içindeyiz. Genç, yaşlı, kadın, erkek bu kampanyaya destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Daha güzel yarınlar için, 2023 Türkiye’si için Başbakanımıza tam destek diyor, tüm halkımızı bu kampanyaya destek olmaya çağırıyoruz.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

DARICA USTA’SINA SAHİP ÇIKTI

 

Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık’ta kampanyaya destek olan tüm partililere teşekkür ederek, ”teşkilatlarımız 2001’den bugüne kadar hep yanında olduğu Usta’sına Cumhurbaşkanlığı sürecinde de sahip çıkmıştır. Pazar günü yüzlerce araçla İzmit mitingine katılan Darıca’lı hemşerilerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Seçimde de aynı hassasiyeti göstererek , Başbakanımıza olan desteklerini sürdüreceklerine olan inancımız tamdır.” diyerek seçimlerde Darıca’lı vatandaşlardan destek istedi.