Gebze de meydanda Darıca da Çınaraltın da

  • 2014-07-25 09:15:22 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebze de meydanda Darıca da Çınaraltın da

Gebze de meydanda Darıca da Çınaraltın da

Gebzeliler bayramın 1. günü, Gebze Kent Meydanı’nda bayramlaşacak. Protokolün ve vatandaşların buluşacağı bayramlaşma saat 10.30’da başlayacak. Bayramlaşmanın ev sahipliğini yapacak olan Başkan Köşker, “Birlik, beraberlik ve sevgi dolu nice bayramlara aileniz ve sevdiklerinizle ulaşmanız temennisiyle bayramınız mübarek olsun” dedi

 

Gebzeliler bayramın 1. günü bayramlaşacak. Gebze, Ramazan Bayramı’nın ilk günü düzenlenecek bayramlaşma merasiminde buluşacak. Bayramın 1. günü, Gebze Kent Meydanı’nda düzenlenecek kent bayramlaşması saat 10.30’da yapılacak. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in ev sahipliğinde düzenlenecek kent bayramlaşmasına ilçede bulunan kamu-kurum ve kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katılacak. Gebzeli hemşerilerini geleneksel kent bayramlaşması için Gebze Kent Meydanı’na davet eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Birlik, beraberlik ve sevgi dolu nice bayramlara aileniz ve sevdiklerinizle ulaşmanız temennisiyle Kurban bayramınız mübarek olsun” dedi.

Darıca Çınar altında

 

Darıca’da bayramlaşma Çınaraltında yapılacak. Yapılan açıklamada, Darıca'da Bayramlaşma Programı Bayramın 1. Günü Saat 10:00 ' da Çınaraltı Meydanı'nda Yapılacapı açıklandı.