Yüzde 65’le selam göndereceğiz

  • 2014-07-25 09:10:07 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yüzde 65’le selam göndereceğiz

Yaklaşan 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçimleri öncesi çalışmalar devam ederken Darıca’da Başbakan R.Tayyip Erdoğan’a destek amacıyla değişik çalışmalar yürütülüyor.

Bu çerçevede giydirilmiş seçim otobüsü Darıca’da çalışmalara başladı.İlçe Kadın ve Gençlik Kolları tarafından şehrin değişik mahallelerinde yapılacak olan seçim çalışmalarında kullanılacak olan otobüsle birlikte tanıtım afiş ve broşürleri dağıtılarak Başbakan R.Tayyip Erdoğan için destek istenecek.

HALKIMIZ MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKACAKTIR

 

Eşi Teslime Karabacak’la birlikte seçim çalışmalarında bulunan partililere başarılar dileyen Başkan Karabacak 10 Ağustos seçimlerinde halkın bir kez daha milli iradeye sahip çıkacağını ifade ederek, ”ülkemizin son 12 yılında yaptığı hizmetlerle adını Cumhuriyet tarihine altın harflerle yazdıran Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan 10 Ağustos’ta halkımızın da teveccühüyle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olarak ülkemize hizmete devam edecektir. Bizlerde bu noktada kendisine destek vererek en güçlü şekliyle seçilmesi adına çalışıyoruz. İnanıyoruz ki yüzde 65 ler civarında bir oy oranıyla Darıca’dan Başbakanımıza güçlü bir selam göndereceğiz.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.