Yaz okulları şölene dönüştü

  • 2013-08-04 01:55:20 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yaz okulları şölene dönüştü

Gebze Belediyesi ücretsiz yaz spor okulları, düzenlenen görkemli final töreniyle 2013 sezonunu kapadı. Çocukların hazırladığı etkinliklerle renklenen final programına katılan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Yaz dönemini en iyi ve en yararlı şekilde değerlendirdikleri yaz spor okulumuzda, geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımız bir yandan paylaşmayı öğrenirken diğer bir yandan ise yeni arkadaşlıklar edinerek buradan ayrılıyor" dedi. 

Gebze Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yaz Spor Okulları, düzenlenen etkinlikle sezonu kapadı.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak kaldığı ve sporla tanıştığı ücretsiz Yaz Spor Okulumuzda bir sezonu daha geride bıraktık. Yaz dönemini en iyi ve en yararlı şekilde değerlendirdikleri yaz spor okulumuzda, geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımız bir yandan paylaşmayı öğrenirken diğer bir yandan ise yeni arkadaşlıklar edinerek buradan ayrılıyor. Çocuklarımızla ve onların eğitimlerinde katkısı, emeği olan hocalarımızla ne kadar gurur duysak az” dedi.

Daha sonra, farklı branşlarda hazırlanan öğrencilerin sergilediği gösteriler veliler tarafından ilgiyle izlendi. Voleybol, basketbol, karate, masa tenisi, futbol, güreş, jimnastik gibi branşlarda eğitim gören öğrencilerin gösterilerinin yer aldığı final programında en büyük alkışı; otistik çocuklar eğitim ve spor branşının minikleri, yaptıkları step gösterisiyle aldı. Törende salonu dolduran konuklara sürpriz yapan ‘Karizma Şov’ Grubu’nun yaptığı akrobasi hareketleri heyecanla takip edildi. Tören sonunda yaz okulunu başarıyla tamamlayan öğrencilere protokol tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.