İşte Darıca G.B’nin yeni yönetimi

  • 2014-07-13 09:07:59 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
İşte Darıca G.B’nin yeni yönetimi

3’ncü lig temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği olağan üstü genel kurulunda Başkan Halil Akbaşoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

Darıca Belediyesi Meclis salonunda çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilen genel kurula;  Darıca Belediye Başkanı ve Darıca Gençlerbirliği onursal başkanı Şükrü Karabacak, Kulüp başkanı Halil Akbaşoğlu ve yaklaşık 20 kulüp üyesi katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan genel kurulda divan başkanlığına Şaban Ünal, katip üyeliklerine ise Bilal Ulusoy ve Özkan Keçeci seçildi. Faaliyet raporu ve denetim raporunun okunması ve oy birliği ile kabul edilmesinin ardından kulübün tahmini bütçesi 3 milyon 500 bin TL olarak belirlendi. Genel kurulda daha sonra yönetim kurulu seçimi yapıldı. Seçimde 20 kişiden oluşan yönetim kurulu şu isimler yer alıyor; Halil Akbaşoğlu (Başkan), Nihat Öner, İlker Çakır, Özcan Dal, Hasan Polat, Kemal Öztanık, Recep Yılmaz, Fadıl Terzi, Ömer Aydın, Cem Hikmet Çeliker, İbrahim Kılıç, Bülent Özdemir, Yakup Törk, Feridun Bayar, İlyas Boskurt, Hami Hancı, Turan Kaya, Yılmaz Tunalı, Mustafa Öztürk ve Emir Yılmaz.

Başkan Halil Akbaşoğlu, genel kurul sonunda yaptığı konuşmada, her zaman olduğu gibi bu yılda başarıyı hedeflediklerini bu doğrultuda çalışmalar yaptıklarını ifade ederek destek veren herkese teşekkür etti.

Darıca Belediye Başkanı ve Darıca Gençlerbirliği onursal başkanı Şükrü Karabacak’da yaptığı konuşmada, 10 yıldır kulübü yönetim kurullarının özverili çalışmalarıyla ayakta tutmaya çalıştıklarını bundan sonra da götürebilecekleri yere kadar götürmenin gayreti içinde olacaklarını söyledi. Herkesin bu takıma sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Başkan Karabacak, Darıcalıların maçlara gelerek verecekleri 1 tl’lik katkının bile büyük önem taşıdığını dile getirdi.