İki cadde tünel ile birbirine bağlandı

  • 2014-07-11 08:52:59 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
İki cadde tünel ile birbirine bağlandı

Darıca Okul Caddesi ve Topçular Caddesi’ni birbirine bağlayan tünel Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun da katıldığı programla hizmete girerken tünel sayesinde İstasyon Caddesi’nin trafiği bir hayli rahatlayacak.

 ÖNEMLİ BİR PROJE

Tünel tanıtım programında kısa bir selamlama konuşması yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak,büyükşehir belediyesi ile birlikte güzel bir projeye daha imza atmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

Başkan Karabacak ”büyükşehir belediyemizle birlikte hayata geçirdiğimiz önemli projelerden birisi olan bu projeyle birlikte Darıca’ya giriş çıkış noktalarını da artırmış oluyoruz..Battı çıktı şeklinde yapılan tünel, gidiş geliş şeklinde tasarlandı. Okul Caddesi ve Topçular Caddesi’ni birbirine bağlayan tünel trafik anlamında ilçemiz adına son derece önemli.Emeği geçen herkese ilçe halkım adına teşekkür ediyorum.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

İFTAR YEMEĞİNE MAHALLE HALKI BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Tünelin tanıtım ve açılışının yanı sıra Darıca Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle İftarlarının ikincisinin verildiği programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da  selamlama konuşmasında Kocaeli’nin her noktasına hizmet götürmek için çalıştıklarını söyledi.Karaosmanoğlu,tüm ilçe halkının Ramazan ayını tebrik ederken , başta Filistin olmak üzere tüm dünya Müslümanları için herkesten dua istedi.

İftar yemeği dağıtımı 5 ayrı noktadan yapılırken ,Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ta vatandaşa yemek servisi yaptılar.