MHP hem iftar, hem temsilcilik açtı

  • 2014-07-09 08:13:29 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
MHP hem iftar, hem temsilcilik açtı

MHP Gebze Osmanyılmaz ve Köşklüçeşme mahallelerinde temsilciliklerini açtı. Açılış törenine Bölge milletvekili Lütfü Türkkan, MHP MYK üyesi Saffet Sancaklı, İl başkanı Aydın Ünlü, İlçe başkanı Ferit taşdemir ve çok sayıda partili katıldı.

 

MHP Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan partisinin Osmanyılmaz Mahallesi temsilciliğinin açılışında mecliste görüşmeleri devam eden yasa tasarısı ile ilgili görüşlerini Gebzeli vatandaşlarla paylaşarak, "Erdoğan Cumhurbaşkanı olursa, Türkiye bölünür" dedi.

 

MHP'liler açılış sonrasında Osmanyılmaz Mahallesi’nde Meltem Şelale Düğün Salonu’nda düzenlenen iftar programına katıldılar. Düğün salonunu hınca hınç dolduran mahalle sakinleri Türkkan ve Sancaklı'ya büyük ilgi gösterdiler. İftar sonrasında bir konuşma yapan MHP Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin Türkiye Cumhuriyetinin bekası için tarihi bir gün olacağını ve millete tarihi bir görev düştüğünü belirtti. Türkkan iftar programını düzenleyen teşkilata teşekkür ederken, Osmanyılmaz Mahalle temsilciliğinin çok güzel olduğunu belirterek emeği geçenleri tebrik etti.