Yemekler başkandan!

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yemekler başkandan!

Çayırova Belediyesi’nin düzenlediği ve Ramazan ayı boyunca devam edecek olan mahalle iftarlarının dördüncüsü Emek Mahallesi’nde gerçekleşti. Mahalle sakinlerini aynı sofranın etrafında bir araya getirmeyi amaçlayan iftar programlarının bir yenisi vatandaşların yoğun katılımı Emek Mahallesi Tahsin Tarhan Ortaokulu bahçesinde düzenlendi.

İftar öncesi masaları tek tek dolaşıp genç, yaşlı herkesle bir araya gelerek görüşen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, hayırlı Ramazanlar dileklerini iletti. 9 mahallede, 14 ayrı noktada planlanan iltar programlarının dördüncüsü gerçekleştirildi. 3 Temmuz Perşembe günü Yenimahalle Menderes Caddesi’nde yoğun katılımla gerçekleştirilen iftar programının ardından Emek Mahallesi’nde de 5 Temmuz Cumartesi günü iftar programı düzenlendi. Mahalle sakinlerinin güzel bir havada aynı sofranın etrafında toplandığı iftar programlarına ilgi yoğun oldu.

 

İftar saatine yaklaşık 1 saat kala iftar programının düzenleneceği alana gelip vatandaşlarla yakından ilgilenen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen ve yönetimi, AK Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Ayşin Balcılar ve Yekta Türker, AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Feride Dinç, AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcısı Fikriye Çelik, AK Parti Mahalle Başkanları, Yenimahalle Muhtarı Handan Cengiz, Emek Mahallesi Muhtarı Hüseyin Çapkın eşlik etti.