Gebze ailesi iftarda buluştu

  • 2014-07-07 06:45:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebze ailesi iftarda buluştu

 Gebze Belediyesi çalışanları, Eskihisar'da verilen iftar yemeğinde buluştu. Yemeğin ev sahipliğini yapan ve çalışanların Ramazan ayını tebrik eden Başkan Köşker, “Birlik ve beraberlik içerisinde özveriyle çalışan bu ailenin bu akşam burada sergilediği bu tablo, ailemizin büyüklüğünün bir kanıtı” dedi.

 EL ELE ÇALIŞMAYA DEVAM

Gebze Belediyesi ailesi, personel iftarında buluştu. Gebze Belediyesi'nde çalışan işçi, memur ve sözleşmeli personellerin aileleriyle birlikte katıldığı personel iftarı, Eskihisar Kalealtı tesislerinde düzenlendi. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine, belediye başkan yardımcıları Orhan Sipahioğlu, Nilay Ayran, Engin Güzel, başkan danışmanı Şakir Bitmez, Hizmet Şube Başkanı İdris Ersoy, sendika işyeri temsilcileri de katıldı. Türk Sanat Müziği sanatçısı Ramazan Zor ve fasıl heyetinin seslendirdiği eserler eşliğinde iftar saatinin gelmesini bekleyen belediye çalışanlarına hitaben kısa bir selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Siz değerli mesai arkadaşlarımızla; daha modern bir Gebze gayesiyle çalışmanın, Gebzeli hemşerilerimize hizmet etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

YENİ DÖNEM YENİ HİZMETLER

 

Önümüzde yeni bir dönem var. Sizlerle geçmiş yıllarda olduğu gibi kentimize aynı şevkle ve heyecanla hizmet edeceğiz. Kentimizi daha modern bir şehir kimliğine birlikte kavuşturacağız inşallah. Hamd olsun, her yıl Ramazan ayının tüm güzelliklerini Gebze’mizde birlikte yaşıyoruz, paylaşıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde özveriyle çalışan bu ailenin bu akşam burada sergilediği bu tablo, ailemizin büyüklüğünün bir kanıtı. Ailelerinizle birlikte sağlık sıhhat içerisinde Ramazan ayını idrak etmenizi en kalbi duygularımla Rabbimden dilerim. Hayırlı Ramazanlar" ifadelerini kullandı.  Konuşmanın ardından, belediyeden emekliye ayrılan personele Başkan Köşker tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Yapılan duanın ardından konuklara ikramların yapıldığı personel iftarı, fasıl konserinin ardından sona erdi.