Sendikacılar Köşker’e gitti

  • 2014-06-23 09:11:43 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Sendikacılar Köşker’e gitti

Memur sendikası Bem Bir Sen’in genel başkan yardımcısı Medeni Sevinç, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini iletti, yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in sendikacı konukları. Memur sendikası Bem-Bir-Sen’in genel başkan yardımcısı Medeni Sevinç, beraberindeki heyetle Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sendikanın işyeri temsilcisi Gökay Bahçekapılı ve sendikanın yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Köşker’i makamında ziyaret eden Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, hayırlı olsun temennilerini iletti. Sendikanın örgütlü olduğu belediyelerin başkanlarını yerel seçimler sonrası ziyaret eden genel başkan yardımcısı Sevinç, Başkan Köşker’e tebrik ederek yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi.

BÜYÜK BİR AİLE

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze Belediyesi’nin tüm çalışanlarıyla büyük bir aile olduğunun altını çizdi. Asıl görevlerinin Gebze’ye hizmet olan bu ailenin her ferdinin kendileri için kıymetli olduğunu vurgulayan Köşker, “Çalışma barışı, çalışma disiplini ve çalışanların haklarının eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi için özellikle dikkat ediyoruz. Sendikamızla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemde de uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğimize inancımız tamdır. Nazik ziyaretlerinden ötürü sayın genel başkan yardımcımıza ve ekibine bir kez daha teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.