işyaşam dergisi ses getiriyor...

  • 2014-06-16 03:06:11 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
işyaşam dergisi ses getiriyor...

Gebze İş ve Yaşam Dergisi, 20’nci sayısıyla okurlarının karşısına çıktı. Levent Altun’un sahibi olduğu derginin Haziran sayısının kapağında, ‘İzmit Körfezi tehlikede’ başlıklı haber yer alırken, iç sayfalarda ise birbirinden çarpıcı röportajlar ve haberler okurlarına sunuluyor.
Tamamı renkli 64 sayfadan oluşan İş ve Yaşam Dergisi, dolu içeriği ve profesyonel baskısı ile okurlarının büyük beğenisini kazanıyor.
Dergide, iş dünyası ile ilgili haberlerden sosyal ve kültürel etkinliklere, bölgeyi ilgilendiren önemli sorunların analizlerinden hayatın içinden farklı haberler yer alıyor.

Gebze İş ve Yaşam Dergisi, finans ve iş dünyasının yanı sıra alışveriş, eğlence, konaklama ve farklı sektörlerden abonelerine özel ambalajında dağıtılıyor.

 

Dergiye, www.canajansreklam.com sitesinden ya da 554 423 6666 nolu telefondan sipariş verilebiliyor. Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderilmekte olan İşyaşam Dergisi, 10 liradan satışa sunulmakla birlikte, ev hanımlarına, engellilere, emeklilere ve öğrencilere 7 liradan, şehit yakınları ve gazilere ise ücretsiz veriliyor.