Minik Judocular Gebze’de buluştu

  • 2014-06-09 06:21:54 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Minik Judocular Gebze’de buluştu

Gençlik Hizmetleri ve Spor Kocaeli İl ve Gebze İlçe Müdürlükleri tarafından judo sporunu tabana yaymak ve altyapısını güçlendirmek amacıyla başlatılan çalışmalar hızla devam ediyor. Alaettin Kurt Stad kompleksinde bulunan 2 farklı salonda 4 antrenör eşliğinde yapılan çalışmalara Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü büyük destek verirken yapılan judo şenliği ile de Azerbaycan ve 8 farklı ilden gelen yüzlerce minik judocu Kocaeli'li branşdaşlarıyla tanışma ve müsabaka yapma fırsatı buldu.

 

541 MİNİK JUDOCU SPOR SALONUNU ŞENLİK ALANINA ÇEVİRDİ

Gebze'de ilki düzenlenen Judo Şenliği yüzlerce minik judocuyu bir araya getirdi.

Azerbaycan, Kocaeli,Sakarya, Bursa, İstanbul, Düzce, Zonguldak,Bolu ve Eskişehir'den gelen 541 minik judoka Gebze spor salonunu şenlik alanına çevirirken gün boyu devam eden karşılaşmalar seyirciler tarafından ilgiyle izlendi.

 

ÇİNTİMAR ORGANİZASYONDAN MEMNUN OLURKEN, SAK MÜJDE VERDİ

Şenliğe Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mücahit Sak, Dilovası Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Babaoğlu, Judo Federasyonu yekilileri, Kulüp Başkanları, Okul Müdürleri ve vatandaşlar katılırken, açılış seremonisinde konuşan Türkiye Judo Federasyonu Gözlemciler Kurulu Başkanı Ahmet Apaydın düzenlenen turnuvaya ilişkin tebriklerini ileterek, küçük yaştaki sporculara judo sporunu seçtiklerinden dolayı teşekkür etti. Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mücahit Sak'ta spor salonunda bir araya gelen sporcu ordusundan duydukları memnuniyeti belirterek, ilki düzenlenen organizasyonun her yıl geleneksel hale gelmesi için gayret göstereceklerini söyledi. Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar'da şenliğe katılarak dereceye girenlere kupa ve madalyalarını takdim etti.Ödül töreni öncesinde misafirlerle yakından ilgilenen Çintimar organizasyonun gerçekleşmesinde emeklerinden dolayı Judo antrenörleri Serdar Kiraz ve Haluk Bayraktar'ı da kutlayarak katılımın yoğunluğundan dolayı komiteyi tebrik etti.

 

OKUL MÜDÜRLERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Öte yandan Gebze'de yapılan judo çalışmalarına verdikleri destekten dolayı Chrysler Ortaokulu Müdürü Halük Öztekin ve Ulus Ortaokulu Müdürü Haluk Sarıca'ya teşekkür plaketi takdim edilerek, okullarında yapılan çalışmalardan dolayı kutlandılar.