Milletvekili Kaplan, CHP'li meclis üyelerini ağırladı

  • 2014-05-04 10:34:23 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Milletvekili Kaplan, CHP'li meclis üyelerini ağırladı

CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, partisinin Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi. Antik Kafe’deki kahvaltılı toplantıya ilçe başkanları da katılırken, milletvekili Kaplan toplantıda yaptığı konuşmada, meclis üyelerine bazı öneriler sundu. Meclis üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileyen Kaplan, “CHP’nin ilkeleri doğrultusunda şehrin ve halkın sorunlarına sahip çıkın, bunları kamuoyu ile paylaşın. Çalışın ve halkın güvenini kazanın” şeklinde konuştu.

Toplantının amacının da, meclis üyelerinin birbirlerini tanımaları ve iletişim kurmaları olduğunu kaydeden Kaplan, “Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nı bir bütün olarak değerlendirmek lazım. Bu ilçelerimizde seçilen belediye meclis üyelerimiz iletişim halinde olmalı, birlikte hareket etmelidirler” dedi.

CHP’li meclis üyelerinin, partinin anlayışına uygun bir şekilde çalışacaklarına ve halkın güvenini kazanacaklarına inandığını kaydeden Milletvekili Kaplan, önümüzdeki süreçte daha sık iletişim halinde olacaklarını da sözlerine ekledi.

Toplantıda Gebze ilçe başkanı Sedat Tatar, Darıca ilçe başkanı Selman Kösali, Dilovası ilçe başkanı İsmail Kaya ve Çayırova ilçe başkan yardımcısı Serkan Yıldırım da hazır bulunurken, onlar da kısa bir değerlendirme konuşması yaptılar.

 

25 meclis üyesinden 21 kişi katıldı

 

CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan’ın düzenlediği toplantıya Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nda seçilen 25 meclis üyesinin 21’i katılırken, Gebze’den Fahrettin Bostan, Darıca’dan İbrahim Karslı, Çayırova’dan Deniz Şenkaya ve Ata Savaş Durak mazeretleri dolayısıyla katılamadılar. Toplantıya katılan belediye meclis üyeleri kendilerini tanıttılar ve süreçle ilgili görüşlerini dile getirdiler.

Toplantıya katılan meclis üyeleri:

GEBZE : Dilek Tan, Salih Işık,  Yılmaz Bulut, Eşref Emin Güzey, Nursel Coşkun, Serkan Davutoğlu, Murat Erdoğan.

DARICA : Şinasi Serdar, Yavuz Dursun, Sibel Ertürk, Musa Kovalık, Şevki Yıldırım.

ÇAYIROVA : Abdulkadir Honca, Kemal Karagülle, Dursun Yıldız, Hüseyin Tarakçı, Adem Kılıç.

 

DİLOVASI : Osman Sudan, Mustafa Ak, Ferdi Erdoğan, Hüsamettin Meral.