Kasım Süzen vefat etti

  • 2014-04-29 01:34:07 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kasım Süzen vefat etti

Yenimahalle Fatih Caddesi üzerinde 1987 yılından beri hizmet veren Doğan Kebap’ın kurucusu Kasım Süzen (52) vefat etti. Geçirdiği ani rahatsızlık sonrası 9 aydır yatağa bağlı olarak tedavi gören, tedavisine Medical Park Gebze Hastanesi’nde devam edilen Kasım Süzen, önceki cumartesi günü 17.00 sularında hayata gözlerini yumdu. Süzen’in naaşı pazar günü Güzeltepe Abdal Musa Cem Evi’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Gebze’de, Merkez Mezarlığı’nda toprağa verildi. Süzen’in cenazesine CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Çayırova İlçe Başkanı Rasim Meriç ve Belediye Başkan arayı Timur Koç, Demokrat Parti Çayırova İlçe Başkanı Kurban Aktaş, Gebze Belediyesi eski Başkanı Mehmet Emin Akın, Gülabi Kaya ile birlikte Fatih Caddesi esnafı, sevenleri, akrabaları ve hemşerileri katıldı.

 KASIM SÜZEN KİMDİR

 Kasım Süzen, 1952 yılında Sivas’ın Zara İlçesi, Zoğallı Köyü’nde dünyaya geldi. Kebapçılık mesleğini İstanbul’da öğrendikten sonra Çayırova’da Fatih Caddesi üzerinde Doğan Kebap Salonu’nu açtı. Necla Süzen ile evli olan Kasım Süzen; Ayfer ve Cafer Süzen’in babasıydı, iki torun sahibiydi.

 ANISINA YEMEK VERİLECEK

 

 Gebze’nin Osman Yılmaz Mahallesi’nde oturan Süzen ailesi, cenaze sonrası taziyeleri buradaki evlerinde kabul etti. Süzen için 4 Mayıs Pazar günü saat 14.00’te Güzeltepe Abdal Musa Cem Evi’nde yemek verilecek.