Başkan koltuğu devretti

  • 2014-04-22 02:54:53 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan koltuğu devretti

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir günlüğüne koltuğunu çocuklara devretti.


İREM BAŞKAN GÖREV BAŞINDA

Kroman Çelik İlköğretim Okulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi okul müdürü Zihni Aydın ile birlikte Başkan Köşker’i makamında ziyaret etti.

Minik öğrencileri ve öğretmenlerini kapıda karşılayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, koltuğunu Kroman Çelik İlköğretim Okulu öğrencisi İrem Beşiroğlu’na bıraktı.

Bütün öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kendisini ziyaret eden çocuklara belediyenin görev ve sorumlulukları ile çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

KÜÇÜK BAŞKANDAN İLK TALİMAT

Koltuğunu Başkan Köşker’den devralan İrem Beşiroğlu, başkan olarak ilk talimatı, trafik hizmetlerine bakan başkan yardımcısını arayarak verdi. İrem Başkan, eğitim gördüğü okulun önüne ışıklı trafik cihazı konulmasını istedi.  Ayrıca okullara verilen eğitim desteğinin artarak devam etmesi talimatı verdi.

 

ÇOCUKLARIMIZI GELECEĞE HAZIRLAMALIYIZ

 

Görev devri sonrasında kısa bir konuşma yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, bugün sembolik olarak teslim ettikleri makamlara yarın çocukların oturacağını belirterek, “Onları şimdiden geleceğe hazırlamalıyız” dedi. Köşker, “Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Yarının belediye başkanları, milletvekilleri, valileri, işadamları onlar olacak. Bu makamları onlar yönetecek. Bize düşen görev onları bu makamlara en güzel şekilde hazırlamak ve yetiştirmektir” dedi.