CHP'li Büyükşehir meclis üyeleri bir araya geldi

  • 2014-04-08 01:18:23 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP'li Büyükşehir meclis üyeleri bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi’nden, bölgemizden Kocaeli büyükşehir belediye meclis üyeliğine seçilen isimler önceki gün Gebze’de bir araya geldiler.

Kartal Belediyesi Plan Proje Müdürlüğü’nde Şehir Plancısı olarak görev yapan, aynı zamanda CHP’nin önde gelen isimlerinden Nurettin Canpolat’ın Eskihisar’da organize ettiği kahvaltılı toplantıya Kocaeli Büyükşehir belediye meclis üyeliğine seçilen Gebze Belediyesi Meclis üyesi Dilek Tan, Çayırova belediyesi meclis üyesi Kadir Honca, Darıca Belediyesi meclis üyesi İbrahim Karslı, Dilovası Belediyesi meclis üyesi Osman Sudan, Körfez Belediyesi meclis üyesi Engin Taşdemir katıldı.

Kocaeli büyükşehir belediye meclis üyeliğine seçilen, CHP’li meclis üyeleri hem tanışma fırsatı buldular hem de mesleki konularda görüş alışverişinde bulundular.

Toplantıyı organize eden Nurettin Canpolat, “Kocaeli büyükşehir belediye meclis üyeliğine seçilen arkadaşlarımızı bir araya getirmek, tanıştırmak ve yapacakları çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla bu toplantıyı düzenledik. Katılan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kendilerine her türlü teknik konuda yardımcı olacağım” diye konuştu.

Toplantıya katılan meclis üyeleri, birlikte çok güzel çalışmalara imza atacaklarını ve bölgemiz için ortak hareket edeceklerini belirtirken, toplantının çok verimli dile getirdiler.