Dilovası ilk meclisini gerçekleştirdi

  • 2014-04-08 06:00:53 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Dilovası ilk meclisini gerçekleştirdi

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, başkanlık koltuğuna oturduktan sonra ilk meclisini gerçekleştirdi. Yapılan meclis toplantısında komisyonlar belirlendi.

Dilovası Belediye başkanlığına seçilen ve mazbatasını alan Ali Toltar ilk belediye meclis toplantısını yaptı. İlk meclisin hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Toltar, parti rozetimizi bir kenara bırakarak Dilovası halkına hizmet etmek için ekibimizle birlikte çalışacağız.”dedi.

KALAN YERDEN DEVAM EDECEĞİZ

Konuşmasında Cemil Yaman ve ekibine teşekkür eden Belediye Başkanı Ali Toltar, “Biz hizmetlere kalan yerde devam edeceğiz. Makamlar gelip geçicidir. Hiçbir ön yargı olmadan hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi. Belediye Başkan vekilliği için Hatice Tuzcu ve Kadir Teke isimleri önerildi. Yapılan gizli oylamada birinci başkan vekilliğine Hatice Tuzcu, ikinci başkan vekilliğine ise Kadir Teke seçildi. Katip üyeliklerine ise yapılan gizli oylama ile Hamit Topçu, Kahraman Umuç seçildi.

KOMİSYONLAR BELİRLENDİ

 

Yapılan Encümen seçimleri için kullanılan oylamada Halit Ekici ve Cemil Taşdemir encümen üyesi oldu. Encümen seçiminin ardından komisyon seçimleri yapıldı. Plan ve Bütçe Komisyonuna: Fatih Meral, Cafer Avşar, Recep Laç, Cemil Daşdemir, Ferdi Erdoğan. Bayındırlık ve İmar Komisyonuna: Hamit Topçi, Kahraman Umuç, Kadir Teke, Hatice Tuzcu, Mustafa AK. Hukuk, Dilekçe, Tetkik ve İsimlendirme Komisyonuna: Kahraman Umuç, Hamit Topçu, Halit Ekici, Recep Laç, Hüsamettin Meral