BAKAN IŞIK KÖŞKER VE KARABACAK'I TEBRİK ETTİ

  • 2014-04-05 06:59:40 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
BAKAN IŞIK KÖŞKER VE KARABACAK'I TEBRİK ETTİ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret ederek seçimde kazandıkları başarıdan dolayı kendisini tebrik edip yeni dönemde başarılar diledi.

Bakan Fikri Işık ilk ziyaretini Gebze belediye Başkanı Adnan Köşker’e gerçekleştirdi. Ziyarette, Kocaeli Valisi Ercan Topaca, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, meclis üyeleri de hazır bulundu.  Başkan Köşker’i makamında ziyaret eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık yaptığı açıklamada, “Gebze halkının teveccühünü üstlenen belediye başkanımıza, hayırlı olsun ziyaretine geldik. Geçtiğimiz 5 yılda Gebze’ye çok önemli hizmetler yapan başkanımız son seçimde hem oy oranlarını yükselterek hem de oyunu arttırarak tekrar göreve seçildi. Ben kendisini tebrik ediyorum. Allah ona nice hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Gebze’de alınan sonuçlar önemlidir. Yüzde 50’li civarında.” Dedi.

 

Bakan Işık daha sonra Darıca’ya geçti. Başkan Karabacak’a yeni dönemde başarılar dileyen Bakan Işık, “Darıca Belediye Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun. Biz de bakanlık olarak, çalışmalarında yanlarında ve destekçisi olacağız.Şükrü Bey’in “Ustalık” döneminde Darıca’ya çok daha güzel hizmetler kazandıracağından şüphem yok.Darıca sanayisi olmayan bir ilçe olduğu için daha çok eğitim, sağlık ve turizm alanında öne çıkan bir ilçe olarak bu yönde çalışmalarla öne çıkacak.”dedi