Herkes görevini ve sorumluluğunu bilecek

  • 2014-04-04 09:17:52 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Herkes görevini ve sorumluluğunu bilecek

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan yerel seçimler sonrası Dilovası Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Ali Toltar ilk toplantısını Dilovası Belediyesi personeli ile yaptı. Toplantıda personeline mesajlar veren Toltar, ayırım yapmadan çok çalışacaklarını söyledi.Seçim kurulundan mazbatasını alan ardından Dilovası Belediye Başkanlık makamında yapılan devir teslim töreniyle görevi Cemil Yaman’dan devralan Ali Toltar ilk toplantısını personeli ile yaptı.

HİÇBİR AYRIM YAPMAYACAĞIZ

Dilovası Belediyesi Düğün salonunda tüm personelin katılımıyla gerçekleşen toplantıda konuşan Toltar, “Hafta sonu yapılan seçimler ile halkımız bizlere Dilovası Belediye Başkanlığı görevini vermiştir. Bizde devir teslim töreniyle parti rozetimizi bir kenara bırakarak Dilovası halkına hiçbir ayrım yapmadan hizmet etmek için başkanlık mazbatasını aldık. Bundan sonra personelimiz ile birlikte Dilovası’nın gelişmesine ve değişimine katkı sunmak için bir ekip halinde çalışacağız.

HEPİMİZ ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Disiplinli bir şekilde giriş ve çıkışlarımıza riayet ederek. Dilovası halkına ve Dilovası Belediyesi’ne yakışır şekilde kılık kıyafetlerimize özen göstereceğiz. Halkımızın vergileriyle alınan maaşların alın terini vermeyen personel olmayacak, herkes görevini ve sorumluluğunu bilecek. Yeni dönemde hepimiz çok çalışacağız ve Dilovası’nı beklenen seviyeye getireceğiz.”dedi.