“AYAK OYUNLARI İLE SEÇİMİ ALDILAR”

  • 2014-04-04 09:16:03 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
“AYAK OYUNLARI İLE SEÇİMİ ALDILAR”

CHP Dilovası Belediye Meclis üyeleri, mazbatalarını aldılar. Meclis üyeleri ile birlikte Gebze İlçe Seçim Kuruluna gelen İlçe Başkanı İsmail Kaya, mazbataların alınmasından sonra bir açıklama yaptı.

DİLOVASI AYAK OYUNLARINA KURBAN EDİLDİ

CHP İlçe Başkanı İsmail Kaya,  “30 Mart’ta yapılan seçimlerde aldığımız oylar Belediye’yi almaya yetmedi.  Dilova’ında normal bir seçim süreci yaşamadık. AKP bilinen her zamanki yöntemi olan bizim vergilerimizle oluşan devlet paralarını bildik yöntemlerle bazı kişi ve kuruluşlara dağıtması sonucu seçimi kazanmadı, aldı. Bu durumda bize muhalefet görevi düştü. Halbuki bugüne kadar çözülemeyen çok sayıda sorunu olan Dilovası için çok mükemmel projelerimiz vardı. Tecrübeli bir başkan, temiz ve yetenekli meclis üyelerimiz vardı.  Oysa,  demokrasi ve halkın iradesi karartıldı. Oyunlara kurban gittik. Biz CHP olarak, bundan sonra halkın yararına olan tüm hizmet ve projelere evet  diyeceğiz. Yanlışlara karşı ise,  tüm muhalefet partileri ile birlikte  karşı koyacağız. Bunu kamuoyu böyle bilsin. Dilovası sahipsiz değildir. Örneğin, daha önce nasıl Dilovası’nın havası, çevresi ve sorunları için kefen giyip yol kestiysek, bundan sonra da  halk için her çeşit yasal mücadelemizi yapacağız. Son söz olarak, Dilovası’ndaki ayak oyunlarını, sandığa karşı yapılan hileleri kınıyorum. Mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz”dedi.

DALKILIÇ BÜYÜK ŞANSTI

Başkan adayı Ercan Dalkılıç’ın canla başla, disiplinli ve ilkeli bir çalışma ortaya koyduğunu, tüm partili ve gönüllü vatandaşların gece gündüz çalıştığını, her birine ayrı ayrı teşekkür ettiğini vurgulayan Kaya, “mücadeleden geri durmayacağız. Dilovasına sahip çıkmaya devam edeceğiz”diye konuştu.