Başkan Şükrü Karabacak mazbatasını aldı

  • 2014-04-02 04:08:58 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan Şükrü Karabacak mazbatasını aldı

Darıca’da üçüncü dönem Belediye Başkanlığını kazanan Şükrü Karabacak, meclis üyeleriyle birlikte mazbatasını alarak resmen görevine başladı.

            İlçe Seçim Binasında mazbatasını alan  Başkan Karabacak yaptığı açıklamada “uzun ve yorucu geçen bir seçim mücadelesinin sonucunda mazbatamızı aldık. Öncelikle bu seçim sürecini en güzel şekliyle yöneten İlçe Seçim Kurullarımız, hakimlerimiz, güvenlik güçlerimiz,sandık görevlilerimiz ve seçimin huzurlu bir şekilde geçmesine vesile olan tüm görevlilerimize teşekkür ediyorum" dedi

            İLÇEMİZE HİZMET ETMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

 

            Başkan Karabacak seçim döneminde kendileriyle birlikte gece-gündüz çalışan tüm Ak partililere teşekkür ederek, üçüncü kez mazbatayı aldığını kaydetti. Başkan Karabacak “Bu yola birlikte çıktığımız arkadaşlarımız bizlere çok büyük destek verdiler.Partimizin en üst kademesinden en alt kademesine kadar tüm Ak Partili kardeşlerime teşekkür ediyorum.Şu anda partimizin 23 meclis üyesiyle birlikte mazbatalarımızı alarak görevimize resmen başlamış olduk.Bu saatten sonra ilçe halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek için hep birlikte çalışacağız.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.