Başkan Köşker mazbatasını aldı

  • 2014-04-02 04:06:48 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan Köşker  mazbatasını aldı

30 Mart tarihinde yapılan yerel seçimde Ak Partiden Gebze Belediye Başkanlığına seçilen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Törende ayrıca belediye meclis üyeliklerine seçilen Ak Parti ve CHP’li meclis üyelerine de mazbataları verildi.

Mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Hüseyin Öztürk’ün elinden alan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze’mize dün olduğu gibi bundan sonrada, el ele gönül gönüle vererek hizmet edeceğiz” dedi.

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, mazbatayı aldı. AK Parti’den ikinci dönem için belediye başkan adayı olan ve seçimlerden galibiyetle çıkan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, mazbatasını dün aldı. Gebze Kapalı Spor Salonu’nda bulunan ilçe seçim kuruluna AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, ilçe yöneticileri ve seçilen belediye meclis üyeleriyle birlikte gelen Başkan Köşker, mazbatasını ilçe seçim kurulu başkanı Hakim Hüseyin Öztürk’ün elinden aldı. Mazbatayı Başkan Köşker’e takdim eden seçim kurulu başkanı Öztürk, kapalı spor salonunda kendilerine huzurlu bir çalışma ortamı sağlayan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hüseyin Demir, Başkan Köşker’i kutlayarak mazbatasını takdim etti.

GEBZE’YE HİZMETE DEVAM!

 

Mazbatasına kavuşan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker törende yaptığı kısa konuşmada, “Sorunsuz, şaibesiz bir seçim sürecini başarıyla atlattık. Halkımızın kıymetli Gebzeli hemşerilerimizin teveccühü ve desteğiyle bir dönem daha belediye başkanlığı görevine seçildim. Seçim akşamı özveriyle çalışan sandık görevlilerimize ve ilçe seçim kurulu üyelerimize huzurlarınızda bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum. Gebze’mize dün olduğu gibi bundan sonrada, el ele gönül gönüle vererek hizmet edeceğiz. Seçilen tüm meclis üyesi arkadaşlarımı da tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah” dedi. Törende ayrıca belediye meclis üyeliklerine seçilen Ak Parti ve CHP’li meclis üyelerine de mazbataları verildi.