Başkan Karabacak mehteranla karşılandı

  • 2014-04-01 06:37:01 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan Karabacak mehteranla karşılandı

Bir önceki seçimlere göre oylarını büyük oranda artırarak Darıca’da üçüncü Dönem Belediye Başkanlığı’nı kazanan Şükrü Karabacak tüm Darıca halkına teşekkür ederek, ” artık parti rozetimizi çıkarıyoruz, tüm Darıca halkını kucaklıyorum.” dedi.

 DARICA DEMOKRASİYE “EVET” DEDİ

            Seçim günü sabahı erken saatlerinde oyunu kullanarak Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve SKM Başkanı Sezai Ata’yla birlikte sandıkları dolaşan Başkan Karabacak, oy kullanmanın sona ermesiyle birlikte sandıklardan çıkacak sonuçları Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda partililerle birlikte takip etti.Sandıklardan gelen ilk oylarla birlikte yüzü gülen partililer, ilerleyen saatlerde vatandaşlarında katılımıyla,Darıca Cumhuriyet Meydanı’na giderek seçim zaferini kutladılar.

                        MEHTERANLA BELEDİYEYE GELDİLER

            Seçim gecesi adeta uyumayan Darıca halkı ertesi günde Darıca Belediyesi önünde Usta’sını çiçeklerle karşıladı. Ak Parti İlçe teşkilatı önünde toplanan kalabalık Mehteran eşliğinde Belediye önüne gelirken, vatandaşlar yol boyunca sevgi gösterisinde bulundu.Belediye önünde kesilen kurbanlar ve dualarla karşılanan Başkan Karabacak’a çiçek takdim eden personel yeni dönemde Başkan Karabacak’a başarılar diledi.

 HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM

Belediye önünde toplanan vatandaşlara bir selamlama konuşması yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, bütün ilçe halkına teşekkür ederek ” öncelikle sorunsuz ve sıkıntısız bir seçim geçirdiğimiz için çok mutluyum.Demokratik bir yarış sergileyen diğer siyasi parti ve başkan adaylarımız başta olmak üzere, tüm Darıca halkına teşekkür ediyorum.” dedi.