Köşker galibiyeti kutladı

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Köşker galibiyeti kutladı

Yerel seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından değerlendirmede bulunan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Dün olduğu gibi bugünden itibaren de; bize oy veren ve vermeyen tüm hemşerilerimizin hizmetkârı olacağız” dedi

 Başkan Köşker seçim galibiyetini, teşkilatlar ve Gebzelilerle birlikte kutladı. AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde seçim sonuçlarını an ve an takip eden Başkan Köşker, galibiyeti Gebzelilerle birlikte kutladı. SKM önünde düzenlenen selamlama ve kutlama programına AK Partililerin coşkusu damgasını vurdu. SKM önünde düzenlenen kutlamaya AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sametr Coşkun, SKM Başkanı Mustafa Yıldıztekin, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, belediye meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları katıldı. SKM önündeki kutlamada ilk olarak söz alan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, “Milletimizin, Gebze’mizin iradesi sandıkta tecelli etti. Belediye başkan adayımız artık belediye başkanımız, belediye meclis üyelerimiz artık belediye meclis üyemiz. Gebze’mize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İRADE TECELLİ ETTİ

Kaflı’nın ardından söz alan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, demokrasinin gereği olan seçimlerin Gebze’ye yakışan bir şekilde barış ve huzur ortamında tamamlandığını dile getirdi. Köşker, “Halkımızın, milli iradesi sandıkta tecelli etti. Bizlerin her zaman yanında olan, desteklerini esirgemeyen ve özgür iradeleriyle verdikleri reylerle bir kez daha tescilleyen değerli hemşerilerimize teşekkür ediyorum.

TEŞKİLATA TEŞEKKÜR

AK Parti ailemize yakışır bir şekilde çalışan seçim sattı mahallinde her zaman yanımızda olan değerli ilçe teşkilatımızın başta başkanı Sayın Cemalettin Kaflı olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza ve seçim koordinasyon merkezindeki partili arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.

GEBZE’NİN HİZMETKARIYIZ

Dün olduğu gibi bugünden itibaren de; bize oy veren ve vermeyen tüm hemşerilerimizin hizmetkârı olacağız. Kıymetli hemşerilerimizin güvenine ve teveccühüne layık olabilmek adına gecemizi gündüzümüze katarak durup dinlenmeden ele ele gönül gönüle çalışacağız. Gebze’mizi daha müreffeh yarınlara taşıyacak; Gebze’mizi 2023 Türkiye’sine taşıyacak gaziantep escort projelerimizi ve hizmetlerimizi milletimizden aldığımız bu güç ve destekle bir bir hayata geçireceğiz inşallah. Yerel seçim sonuçlarımız Kocaeli’mize ve Gebze’mize hayırlı olsun” dedi.

ADNAN KARDEŞİMİZE KEFİLİZ

Başkan Köşker’in ardından söz alan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur ise, “Bayramımız mübarek olsun. Bu kadrolar millete hizmetkar oldu. Ne seçimler atlattık. Şükürler olsun. Tüm hizmetlerimizde AK kadroların katkısı ve emeği var. Gebzeli hemşerilerimiz Adnan kardeşimize birkez daha emaneti sandıkta teslim etti. Dün nasıl kendisine kefil olduysak bundan sonrada yapacağı hizmetler için kendisine kefiliz. Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Rabbim birliğimizi daim etsin” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından AK Partili gençler, Başkan Köşker’i omuzlara alarak seçim sonuçlarını kutladı.