Başkan Karabacak’tan gövde gösterisi

  • 2014-03-28 01:34:29 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan Karabacak’tan gövde gösterisi

Ak Parti Darıca İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Büyük Darıca Mitingi Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirildi.

   Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün,Koaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu,Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel, Darıca İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve yönetimler, mahalle yönetimleri partililer,sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar miting alanını doldurdu.

                DARICA’DA BU İŞ BİTMİŞTİR

                Mitingin açılış konuşmasını yapan Darıca Ak Parti İlçe Başkan Muzaffer Bıyık," Darıca'ya ne kadar teşekkür etsek azdır.Tüm mahallerden herkes akın akın geldi. Bugün burada Darıca Teşkilatlarının milat günüdür. Aday Adaylarımız ile birlikte hepimiz buradayız. Tüm Meclis Üyesi aday adaylarımız burada. Bizim meselemiz memleket meselesidir. Koltuk meselesi değildir. Ustamıza uzun adama olan sevgimizdir bizi burada bir araya getiren. Darıca'da bu işin bittiğini bugün burada gördük.İnşallah Darıca halkından 30 Mart Pazar gününden sonra Başbakanımıza güzel bir selam göndereceğiz."diyerek konuşmasını tamamladı.

                USTA’DAN DARICA’YA TEŞEKKÜR

                Alanı dolduran binlerce insanın alkışları arasında konuşmasına başlayan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise “bizler Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde hem ilçemizde hem ülkemizde 12 yıldır temiz siyasetin, namuslu siyasetin, ahlaklı ve edepli siyasetin hakim olması için mücadele verdik , mücadelemiz bundan sonra da devam edecek.Siyaset sadece Darıca’yla sınırlı değil.Biz siyaseti başbakanımızla, milletvekillerimizle, büyükşehir belediye başkanımızla hep birlikte yapıyoruz. Projelerimizi ortak üretiyoruz, birlikte hayata geçiriyoruz.” diyerek kısaca hizmetlerini anlattı.

                MUHALEFETE YÜKLENDİ

                Hizmetlerini sıraladıktan sonra muhalefete yüklenen Başkan Karabacak ,Ey muhalefet sende bak bu projelere. Bir tanesi bakıyor sağolsun , sahil projemizle  otobüsünü süslemiş, ama onu da becerememiş , geçen yıl çekilen fotoğrafı kullanmış.Diğeri kendini Dubai de sanıyor galiba. Dubai örneğinde olduğu gibi Bayramoğlu Ada Projesi yapacakmış.50-60 katlı gökdelenler inşaa edecekmiş,gökdelen inşaa etmek için imar iznini Dubai den mi alacaksın ? Bırakın milleti kandırmayı.” diyerek rakiplerine göndermelerde bulundu.

                AKLI SELİM İNSANLARIMIZ AK PARTİ DİYECEKTİR

                Son olarak yeni dönem projelerini açıklayan Başkan Karabacak, konuşmasının sonunda seçimlerde destek isteyerek,” Buradan ülkesini seven, çocuklarının geleceğini düşünen aklı selim insanlarımıza da çağrıda bulunmak istiyorum.Pazar günü yapılacak seçimlerde kişisel kavgalarımızı bir kenara bırakalım, hemşehriciliği bir tarafa bırakalım,bu seçimler sadece belediye başkanını veya meclis üyelerini seçeceğiniz bir seçim değil.Bu seçimler ülkemiz üzerine oynanan oyunlara dur diyeceğimiz, küresel sermayeye ve onların maşalarına dur diyeceğimiz bir seçim.Bu seçimler başbakanımız nezdinde ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara dur diyeceğimiz bir seçim.Gelin bu seçimde bir olalım, birlik olalım, gelin bu seçimde oylarımızla bu oyunu bozalım.Ülkemizin ufkunu açalım, demokrasiye inanan kardeşlerim , gelin hep birlikte milli irademizi ortaya koyalım, Karşımızda saf insanları, ihlaslı, temiz kalpli kardeşlerimizi yıllardır istismar eden bir yapı var , birileri gelip kapınızı çalabilir, değişik partilere oy isteyebilir, birileri milli iradenizi ipotek altına almak isteyebilir, bunlara cevabı sandıkta verelim, geleceğimiz için, gençlerimiz için ,Haydi Darıca sandık başına.” diyerek konuşmasını tamamladı.

                Karabacak’ın konuşmasının ardından Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün,Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek birer selamlama konuşması yaparak halkı selamladılar.