Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır

  • 2014-03-28 11:27:39 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır

Kocaeli TV’de canlı yayınlanan Ajans 9 Programı’na konuk olan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Rakamlar yalan söylemez. 5 yılda 20 yıllık hizmet yaptık. Gebze’mize 200 milyon TL’lik iş yaptık, hizmetlerle donattık. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

 

2023 TÜRKİYESİ İÇİN

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Kocaeli TV’de yayımlanan Ajans 9 Programına canlı yayın konuğu olarak katıldı. Beyza Koç’un hazırlayıp sunduğu sabah programında bugüne kadar Gebze’ye kazandırılan hizmetler ve 5 yıllık dönemde hayata geçirilmesi hedeflenen projeler hakkında bilgi veren Başkan Köşker, kente vizyon katacak ve Gebze’yi 2023 Türkiye’sine hazırlayacak çalışmalara imza atmak üzere hazırlık yaptıklarının altını çizdi.

ÖNCE İNSAN SONRA İNSAN

Program yapımcısı Beyza Koç’un ve canlı yayına sorularıyla katılan vatandaşların sorularını da cevaplandıran Başkan Köşker, “Gebze’mizde 5 yıllık dönemde büyükşehir belediyemizle uyumlu ve koordineli bir şekilde çalışarak altyapı sorunlarının yüzde 90’lık bölümünü çözüme kavuşturduk. Doğalgaza büyük oranda kavuşan, kanalizasyon ve diğer altyapı sorunlarını aşmış Gebze’mizde artık insanımıza yani sosyal belediyecilik hizmetlerine sıra geldi” dedi.

HİZMET ÇITASI YÜKSELDİ

“Altyapısıyla değişti; üstyapısıyla, mahalleleri, caddeleri ve sokaklarıyla değişti. Kent merkezi değişti, çevresi değişti. Eskihisar’ı değişti, Kirazpınar’ı değişti. Gebze Güzelleşti. Gebze ileriye gitti. Sadece vaad ettiklerimizi değil, seçim beyannamemizde yer almayan pek çok icraatımızla Gebze’de hizmet çıtası, belediyecilik standardı, hızla yukarıya çıktı” diyen Köşker, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Gebze’de hayat standardını, yaşam kalitesini çok daha yukarılara çıkaracak; Sanayide dünya şehri olan Gebze’yi, şehircilikte de bir dünya şehri yapacak projelerle 5 yıllık hizmete daha talip olduk” ifadelerini kullandı.

RAKAMLAR YALAN SÖYLEMEZ

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Rakamlar yalan söylemez. 5 yılda 20 yıllık hizmet yaptık. Gebze’mize 200 milyon TL’lik iş yaptık, hizmetlerle donattık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek bir 5 yıllık hizmet dönemine daha talip olduk. Önce Allah’ın izni, siz değerli kardeşlerimizin desteğiyle 31 Mart sabahı seçimlerden başarıyla çıkarak durmak yok Gebze’mize hizmete devam edeceğiz inşallah” dedi.