Masaya yumruğu vurmak lazım!

  • 2014-03-28 10:28:11 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Masaya yumruğu vurmak lazım!

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, Hürriyet Mahallesi Dostlar Kıraathanesinde gerçekleştirdiği programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gebze’nin hakkını almak için masaya yumruğun vurulması gerektiğinin altını çizen belediye Başkan Adayı Çelik, bunu da ancak ve ancak bir gözü dolar bir gözü euro görenlerin değil derdi hizmet olanların yapabileceğini söyledi.

 

Hürriyet Mahallesi Dostlar Kıraathanesinde mahalle sakinleri ile bir araya gelen Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, bizim işimiz de gücümüz de derdimizde tasamızda sadece ve sadece bundan önce nasılsa bundan sonrada Gebze’ye hizmet etmek olacağını ifade etti.

 

“HİZMETİN ADI HER ZAMAN SAADET PARTİSİ OLMUŞTUR”

 

Gebze’nin geçen on yıllık süre içerisinde hizmet noktasında İzmit’ten geriye kalan neredeyse artıklarla yetindiğini ifade eden Belediye Başkan Adayı Çelik, “Bunların bir gözü dolar bir gözü euro görüyor. Bunların sizin sorunlarınızla taleplerinizle isteklerinizle işleri olmaz. Bunu da on yıllık belediyecilik anlayışları içerisinde gördük. Ellerinde her türlü imkanları olmasına rağmen elle tutulur gözle görülür bir çalışma yapmadılar şehircilik anlamında. Park bahçe yeşillik yapıyorlar. Siz imar diyorsunuz bunlar çim ekiyor. Bunların belediyecilikten anladıkları bu kadar. Şuyulandırma çalışmaları en son bizim zamanımızda oldu. On yıllık süre içerisinde ellerinde her türlü imkan olmasına rağmen sorunlarınızın çözümü noktasında bir adım atılmadı. Şimdi size bunları çözeceklerini söylüyorlarmış. Ben artık bu siyasi ahlaka gülüyorum ve halkımızda gülüyor. Seçmeni halkı bu kadar hafife almak siyasi ahlaka sığmaz. Bizim geçmişte yaptıklarımız ortadadır bunlarında şimdi yaptıkları ortadadır. Hizmetin adresi her zaman Saadet Partisi olmuştur ve olmaya da devam edecektir.” dedi.