Huzurevi korosundan muhteşem konser

  • 2014-03-28 09:59:11 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Huzurevi korosundan muhteşem konser

Darıca Yaşlılar ile Dayanışma Derneği 18-24 Mart "Yaşlılar Haftası" etkinlikleri kapsamında huzurevi sakinlerince oluşturulan koro tarafından ‘HUZURA MEŞK' adlı program düzenledi. Gebze Kent Meydanı Kültür Merkezi’nde  gerçekleşen programa Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Darıca Kaymakamı Ahmet Karaslan, Darıca İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan, Darıca İlçe Mili Eğitim Müdürü Ali Öztosun, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Darıca Yaşlılar ile Dayanışma Derneği Başkanı Kudret Sekban, STK temsilcileri huzur evi sakinleri ve vatandaşlar katıldı.

Programın açılış konuşmasını Darıca Yaşlılar ile Dayanışma Derneği Başkanı Kudret Sekban, yaptı. Sekban, derneğin yapmış olduğu çalışmalardan bahsederek, programa katılan ve emeği geçenlere teşekkür etti. Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan ve GTO Başkanı Nail Çiler ise yapmış olduğu kısa konuşmalarda derneğin çalışmalarından övgü ile bahsederek, bundan sonraki çalışmalarıda başarılar dilediler. Ayrıca koronun oluşturulmasında ve etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.

MÜZİK ZİYAFETİ SUNDULAR

 

Etkinlikte ardından 3 yıldır kurulu olan ve 16 kişiden oluşan huzurevi korosu konser verdi. TRT saz sanatçılarının da destek verdiği konserde koro seslendirmiş olduğu Türk sanat müzikleri ile katılımcılara unutulmaz bir müzik ziyafeti verdi. Şefliğini Pınar Güzel Mezireli’nin yapmış huzurevi korosunu konuklar ayakta alkışladı.