Yıkım sözlerine inanmayın

  • 2014-03-25 12:51:48 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yıkım sözlerine inanmayın

Seçim çalışmaları kapsamında Hürriyet Mahallesi’nde bulunan Giresunlular Derneği’nde düzenlenen toplantıya katılan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker 2B arazileri konusuna ilişkin, “Sizlerden ricam; bizim ağzımızdan çıkmamış hiçbir şeye inanmayın. Yıkım olacak diye söylenti yayanlara itibar etmeyin” dedi

 

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, seçim çalışmaları kapsamında bölgedeki hemşeri derneklerini de ziyaret ediyor. Hürriyet Mahallesi’nde bulunan Giresunlular Derneği lokalinde düzenlenen toplantıya katılan Başkan Köşker’e AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun, belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili eşlik etti.

İRADE SANDIKTA TECELLİ EDECEK

Düzenlenen toplantıda kısa bir selamlama konuşması yapan AK Parti İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, “Önümüzdeki yerel seçimlerde inanıyorum ki milletimizin AK Parti’ye olan güveni ve desteği sandıkta bir kez daha tescillenmiş olacak. Kazanan yine milletimiz, istikrar ve demokrasi olacak. 30 Mart’ta inanıyorum ki sizlerin de desteğiyle sandıkları AK Partimize yakışır bir sonuçla patlatacağız inşallah” dedi.

PLANLARI BİRLİKTE HAZIRLAYACAĞIZ

Kaflı’nın ardından söz alan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ise, ikinci 5 yıllık hizmet döneminde kazandıracakları projeler hakkında lokali dolduran vatandaşları bilgilendirdi. Vatandaşların sorularını da cevaplandıran Başkan Köşker Hürriyet ve Yavuz Selim’de bulunan 2B arazilerine ilişkin ise, “Y.Selim ve Hürriyet mahallelerimiz 1/1000’lik planları olmayan iki mahallemiz. 2B statüsünde arazi üzerinde bulunan bu mahallelerimiz için ilgili yasanın geçmesinden sonra 1/1000 planlarımızı hazırladık bakanlığımıza sunduk.

‘YIKIM YAPILACAK’ YALANINA İNANMAYIN

 

2B arazileri tüm ülke genelinde olduğu gibi TOKİ’ye devredilmişti. Şimdi ise gelinen noktada 2B arazilerini TOKİ’den geri aldık. Bölgede yıllardır kasıtlı olarak yayılmak istenen TOKİ yıkım yapacak şeklindeki haberlerin doğru olmadığı tescillenmiş oldu. Sizlerden ricam; bizim ağzımızdan çıkmamış hiçbir şeye inanmayın. Yıkım olacak diye söylenti yayanlara itibar etmeyin. Planlarımızı birlikte sizlerle istişare ederek yapacağız. Planların ardından altyapı, doğalgaz, üstyapı çalışmaları ağırlıklı olarak hizmetler tamamlanacak. Vekillerimiz yanınızda, büyükşehir belediyemiz ve biz yanınızdayız” ifadelerini kullandı.