Başkan keşkek pişirip halay çekti

  • 2014-03-24 01:26:33 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan keşkek pişirip halay çekti

Yerel seçimlere bir hafta kala Darıca Ak Parti programlarına ara vermeden devam ediyor.  Ak Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’de seçim çalışmaları için Darıca’ya geldi. Aygün, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Ak Parti darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve partililer, minibüs sahipleri ve şoförleriyle bir araya geldikten sonra İstasyon Caddesi’nde halk yürüyüşüne katıldılar.

            30 MART TA MİLLET PLANLARINI BOZACAK  

            Bartınlılar Derneği’nde vatandaşlara hitap eden Ak Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün  "hükümetimizi yıpratma adına yolsuzluk adı altında değişik senaryolar ortaya kondu. Hükümetimizin yaptığı işler ortada.Yolsuzluğun olduğu yerde bu kadar hizmet olur mu ? Halka hizmeti Hakka hizmet olarak gören neslin evlatlarıyız bizler. Siyaseti, vatandaşa hizmet etmek için yapıyoruz. Ülkemizi karıştırmak isteyenler var. Buna izin vermeyin. Türkiye'ye çağ atlatacak projeleri istemeyenler asılsız iddialarla bizleri yıpratmaya çalışıyorlar.Onların derdi ülkenin gelişmesi değil. Ülke üzerinde ayrı planları var. Millet olarak 30 Mart’ta bu planları bozacağız" diyerek seçimlerde vatandaşlardan destek istedi.

            ÇANKIRILILAR AÇILIŞ YAPTI

            Darıca Çankırılılar Derneği kesilen kurdelayla yeni yerinde hizmete girerken burada vatandaşlara seslenen Darıca AK Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık Ak kadrolar olarak seçimlere hazır oldukları mesajını verdi. Bıyık” 2001 seçimlerinden bugüne kadar yapılan tüm seçimlerden birinci çıkmış kadrolar olarak önümüzdeki seçimlerde de nasıl seçimi kazanırız gibi bir derdimiz yok.Bizim sadece nasıl bir önceki seçimlerden daha fazla oy alarak başbakanımıza Darıca’dan güçlü bir şekilde destek veririz gibi bir derdimiz var.Yaptığımız çalışmalar da halkımızdan aldığımız tepkiler Darıca’da hedeflediğimiz şekilde seçimleri alacağımızı gösteriyor.Siz kıymetli vatandaşlarımızdan da  ülkemiz üzerine oynanan oyunları bozarak partimize destek vermenizi bekliyoruz.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

                        DADAŞLAR MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKACAKTIR

            Erzurumlular Derneği’nde dernek üyelerinin yoğun katılım gösterdiği programda konuşan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise konuşmasına 30 Mart seçimlerinde Darıca’dan rekor oy beklediklerini  ifade ederek,” yapılan kamuoyu anketlerinde partimizin oy oranlarında büyük artışlar yaşandığını görmekteyiz.10 yıllık görev süremiz boyunca yaptığımız çalışmalardan halkımız memnun.Yeni dönemde de büyük projelerle sizlerin karşısında olacağız..Bizim hizmet etmek gibi bir derdimiz var,bizim ilçemize ve bölgemize nasıl yaşanabilir alanlar kazandırabiliriz, halkımızı nasıl daha mutlu ederiz gibi derdimiz var..Darıca’da hedefimiz yüzde 60 oy almak.Bu noktada siz değerli Erzurum’lu hemşerilerimizden de katkı ve destek bekliyoruz.Sizlerin milli iradeye sahip çıkacağından , hükümetimiz ve ülkemiz üzerine oynanan oyunlara dur diyeceğinizden şüphemiz yoktur.”diyerek seçimlerde destek istedi.

            ŞALPAZAR VE ARDAHANLILAR’DAN DAYANIŞMA GECESİ

            Hafta sonunu oldukça yoğun geçiren partililer Trabzon Şalpazarlılr Derneği ve Ardahan Ölçek Köyü Derneği’nin düzenlediği Dayanışma ve Yardımlaşma Geceleri’ne katılarak derneklere destek oldular.Şalpazarlılar Gecesi’nde yöresel Keşkek Yemeği’nin tadına bakan partililer kazanlarda pişirilen Keşkek’i kendi elleriyle konuklara ikram ettiler.

            ANALAR ASKERİNİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GÖNDERİYOR

 

            Günün sonunda asker uğurlamasına katılan Ak Parti ekibi burada asker ve ailesiyle halay çekerek bu mutlu günlerine eşlik ettiler. Başkan Karabacak alanda toplanan vatandaşlara yaptığı kısa selamlama konuşmasında “ülkemizde çok şükür ki 1 yıldır devam eden huzur süreci var.Bakınız, şu son 1 yıl içinde Türkiye gelinde olduğu gibi, Doğu ve Güneydoğu illerimizde de kardeşlik ortamı var.Bölgede ticaret canlandı, turizm canlandı,Askerimiz, polisimiz düğünlerde vatandaşın sevincine, cenazelerde acısına eşitlik eder hale geldi.Artık analar çocuklarını askere gönderirken gönlü rahat, terörün olmadığı bir dönemde gönül rahatlığıyla çocuklarımızı askere uğurluyor.” diyerek hayırlı teskereler diledi.