Başkanı davulla zurnayla karşıladılar

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkanı davulla zurnayla karşıladılar

Gebze Otobüs Terminali’ne gelişinde terminal esnafı tarafından davul zurnayla karşılanan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, yeni dönemde terminalin baştan aşağıya modernize edileceğini söyledi

ESNAFA HAYIRLI İŞLER

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, seçim çalışmalarına hız verdi. Gebze Şehirler Arası Terminali’ni AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun, teşkilat yöneticiler ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte ziyaret eden Başkan Köşker coşkulu bir şekilde karşılandı. Heyetle birlikte terminale gelişinde davul zurnayla coşkulu bir şekilde karşılanan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, terminal esnafını tek tek ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Yolculuk yapmak üzere terminalde bulunan vatandaşları da unutmayarak sohbet eden Başkan Köşker, esnafa ve vatandaşlara karanfil dağıttı.

PROJELERİ ANLATTI

 

Gebze Otobüs Terminali Yazıhaneciler Derneği Başkanı Cesim Beyaz ve terminal esnaflarıyla sohbet ortamında gerçekleştirilen toplantıda bir araya gelen Başkan Köşker, ikinci 5 yıllık dönemde kente kazandırılacak projeler hakkında bilgi verdi. Gebze’nin 5 yıl önce mevcut terminalden yoksun olduğunu belirten Köşker, “Şehrimize gelen konuklarımızın ilk izleminin oluştuğu terminalimizi sizlerin de desteğiyle modern haline getirdik. Değişen ve gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda, vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın daha konforlu bir şekilde yararlanabileceği yeni terminal revize projemizi de aynı hızla uygulamaya koyacağız” dedi. Başkan Köşker dernek yönetimine ve terminal esnaflarına desteklerinden ötürü teşekkür etti.