Mal varlığını açıkla!

  • 2014-03-24 10:16:55 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Mal varlığını açıkla!

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Yakup Yılmaz, Belediye Başkanı Adnan Köşker’in mal varlığını açıklamasını istedi. Yılmaz; “Benim malvarlığım bellidir. Adnan köşker’den mal beyanını istiyorum ama hiç bir şey göremiyorum.” Dedi.

CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Yakup Yılmaz, dernek ziyaretlerini sürdürüyor.  Yılmaz, Eskişehirliler, Gebzeliler, Şebin Karahisar Gökçataş ve  Samsunlular derneğini ziyaret ederek, hem projeleri anlattı hem de destek istedi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahsin Tarhan, CHP İlçe Başkanı Sedat Tatar ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

5 YILIN HESABINI VERİN

Derneklerde ilk konuşmaları yapan CHP ilçe Başkanı Sedat Tatar, “20 yıldır bu kenti aynı zihniyeti yönetiyor.Bu kentte birlikte yaşıyoruz.20 yıldır değişen hiç bir şey yok.Yapılmışsa kaldırım yapılmıştır.Bu hizmetleri yaparken önemli olan dürüstlüktür.Bu kenti yönetenler kendilerini övüyor.Adnan köşker geçtiğimiz 5 yılın hesabını vermedi.Ben söylemiyorum.Basında ve başka yerlerde okumuşsunuzdur.Polis adliye koridorlarında birilerini ayarlayıp kendinizi  aklayabilirsiniz ama kamu vicdanı ne olacak?. Dışarıda konuşulanlara kulaklarını kapadılar”dedi.

BİZ TRAFİĞİ RAHATLATACAĞIZ

 

CHP Adayı Yakup Yılmaz da yaptığı konuşmada, “ 25 yıl Gebze belediyesi , 5 yıl belediye başkanlığıyla Yeterli tecrübeye ulaştım.Biz daha iyisini yapacağımızı iddia ediyoruz.Diğer partilerle fazla ilgilenmiyorum. Ama ilgilendiğim bir şey var.2.kere bir yere talip oluyorsam geçmiş 5 yılın hesabını önce vermem gerekir. Benim malvarlığım bellidir. Adnan köşker’den mal beyanını istiyorum ama hiç bir şey göremiyorum. Osman Yılmaz mezarlığı altında boş arazi var.Orayı kamulaştırarak 2 kat otopark ve üstüne de sabit Pazar alanı yapacağız.Ulaşım sorunu adeta içinden çıkılamaz bir hal aldı.Cuma günlerinde müthiş bir trafik söz konusu oluyor.Bu trafikle ilgili aslında kısa vadede çözümler var.1.Tek yön uygulaması.2.Akıllı sinyalizasyon. Bu tür basit uygulamalarla trafik rahatlatılabilir. Artık Gebze’nin sanayiye ihtiyacı yok.Biz köylerimizin bozulmasından yana değiliz.Sanayi yerine bazı turizm kültür değerlerimizi ortaya çıkartalım.Buda Bir eksiklik.Daha önce hangi partiye oy vermiş olursanız olun,30 mart’ta onları sandığa gömün.”