Kadın, kadını dağa kaldırdı

  • 2014-03-19 10:36:34 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kadın, kadını dağa kaldırdı

Gebze’deki bir radyoda Dj’lik yapan A. Ş. isimli kadın, sevgilisi ile aşk yaşadığını öne sürdüğü S.B. isimli genç kadını önce dövdü, sonra soyundurdu. Bununla da yetinmeyen A. Ş., kadının çıplak fotoğraflarını çekti. Dj A. Ş.nin olay günü sosyal medyada paylaştığı sözler dikkatlerden kaçmadı.
İddialara göre; A. Ş. , S.B ile görüşmek istedi. Gebze’de işlek bir caddede sözleşen taraflardan S.B., buluşmaya iki kız kardeşi ile geldi. S.B. ile iki kız kardeşini arabasına alan A. Ş., üç kardeşi Balçık Köyü’ndeki ormanlık araziye götürdü.


SOYUNDURDU, CEP TELEFONUNA ÇEKTİ


Aracının ön bölmesinde gizlenmiş tabancasıyla S.B.’yi tehdit eden A. Ş. , genç kadını önce tartakladı, sonra soyundurdu. S.B.’nin çıplak haldeki fotoğraflarını cep telefonuna kaydetti. Daha sonra da kardeşleri İnönü Mahallesi’nde boş bir arazide indirerek uzaklaştı.

Olayın ardından kendi imkânlarıyla Cumhuriyet Polis Merkezi’ne giden kardeşler, A. Ş. ’den şikâyetçi oldu. Harekete geçen polis, Dj’i gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen A. Ş., tutuklanarak cezaevine gönderdi.