Herkes tanımalı, soru sormalı diye….

  • 2014-03-16 09:59:02 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Herkes tanımalı, soru sormalı diye….

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı İnşaat mühendisi Cengiz Hamşioğlu eşi Yüksek mimar Tanja Hamşioğlu ve partililerden oluşan bir ekiple, her kapıyı çalıp, proje kitapçığını verip, vatandaşların sorularını yanıtlıyor.

Geçmişte de belediye Meclis üyeliği yapan ve tecrübeli bir isim Cengiz hamşioğlu, eşi yüksek mimar TanjaHamşioğlu’nun da katkılarıyla hazırladıkları projeleri bizzat ikisi her kapıyı çalıp teslim ediyor, açıklamalarda bulunuyorlar. Hamşioğlu, zile basıp, Kendisini tanıtıp, telefonunu veriyor. Sorusu olup olmadığını sorup, destek istiyor.

CHP Adayı Hamşioğlu, “Vatandaş her adayı uzaktan tanıyor. Ya kendisini görmüş yada ismini duymuş. Ben istiyorum ki, bana oy verecek vatandaş beni tanısın, yüzüme görüşlerini söyledin ve sorular sorabilsin. Ben de destek istiyorum. Aileme tanısın, ne iş yaptığımı, servetimi sorabilsin. Projelerimi beğenip beğenmediğimi yüzüme söylesin”dedi.

 

Uzun süredir sessiz sedasız her kapıyı çalan Hamşioğlu, vatandaşların büyük bir ilgi gösterdiğini, evine buyur ettiklerini ancak kendisinin hergün onlarca kapıya gittiğini anlattı. Hamşioğlu, “vatandaş bizim değil, biz onlara gideceğiz. Başkan olduktan sonrada bu çalışmamız sürecek. Vatandaşların kapısından ayrılmayacağız”diye konuştu.