Yanlış insanlara oy vermeyin

  • 2014-03-14 02:37:23 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yanlış insanlara oy vermeyin

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, katıldığı dernek toplantısında ‘’ 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler, yerel seçimlerin de ötesinde. 2015’de yapılacak genel seçimlerin ayak sesleridir. Yanlış insanlara oy verirsek, ülkemizi yanlışa götürürüz’’ uyarısında bulundu.

            Partisi tarafından üçüncü kez aday gösterilen AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanı Karabacak, Abdi İpekçi Mahallesi’nde bulunan Afyon Yakasinek Kasabası Kültür ve Dayanışma Derneği’nde Afyonlularla bir araya geldi. İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve beraberindekilerle dernek lokaline gelen Karabacak, burada dernek yöneticileri tarafından kapıda alkışlarla karşılandı. İzdiham nedeniyle derneğe girmekte zorlanan ve ‘’Usta Başkan, Darıca seninle gurur duyuyor, Afyonlular seninle ‘’ şeklinde tezahüratlarının atıldığı karşılamada Karabacak’ın oldukça keyifli olduğu gözlendi.Dernek binasının dolu olması nedeniyle içeri giremeyen çok sayıda Afyon’lu ise konuşmaları dışarıda dinlemek zorunda kaldı.

            BIYIK,EN GÜZEL OYUNU MİLLET YAZAR

            Afyon Yakasinek Derneği’ndeki toplantının açış konuşmasını AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık yaptı. Bıyık, kısa konuşmasında,”Partimizin ve ülkemizin istikrarı için oy istiyoruz ‘’ dedikten sonra şunları söyledi; ‘’ Memleketimizin üzerinde oynanan oyunların farkındasınız. Biz biliyoruz ki; 30 Mart’ta derneğiniz adına, istikrar adına, başkanımızın projelerinin devamının adına partimize oy vereceksiniz. Buna inanıyoruz. Ülkemizde oynan oyunların farkındasınız. Unutulmamalı ki, en güzel oyunu millet yazar, yanlış oyunları da millet bozar.’’

            YANLIŞ İNSANA OY VERMEYİN

            İlçe Başkanı Bıyık’tan sonra Yakasinek Derneği’ndeki toplantıda konuşan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise konuşmaları boyunca yoğun ilgi gördü. Konuşmaları sık sık alkışlarla kesilen ve yoğun tezahürat gören Karabacak, sinevizyon eşliğinde yeni dönem projelerini tanıttı. On yıllık hizmetlerini başlıklarla anlatıp slayt gösterimiyle tanıtan Karabacak, ‘’ 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler, yerel seçimlerin de ötesinde. 2015’de yapılacak genel seçimlerin ayak sesleridir. Yanlış insanlara oy verirsek, ülkemizi yanlışa götürürüz’’ uyarısında bulundu.

            DARICA ÇOK GELİŞTİ

 

            Kendisinin 10 yaşındayken Darıca’ya geldiğini anlatarak konuşmasını sürdüren Başkan Karabacak, ‘’10 yıldır da sizlerin desteği ile görev yapıyoruz. Göreve geldiğimizde 85 bin nüfuslu bir Darıca vardı. Bugün nüfus 165 bine dayandı. Darıca’yı en iyi tanıyan ve ihtiyaçlarını bilen biziz. On yıllık hizmetimiz boyunca Darıca’nın altını üstüne getirdik. İşte eserlerimiz ortada. Nereden nereye geldiğimizi hepiniz görüyorsunuz, yaşıyorsunuz. Bugüne kadar hiçbir Darıca’lı vatandaşımız ‘’ Şu olmadı, yapılmadı ‘’ demedi. Eksiklerimiz vardır. Fakat ilçemiz çok gelişti, çok büyüdü. Yeni yeni yollar, binalar yapıldı. Her gün başka bir ihtiyaç doğabiliyor. Biz bunları karşılıyoruz. O yüzden Darıca’nın altını üstüne getirdik.’’ şeklinde konuştu.